Mešaone stočne hrane

Pozdrav svima,
Dali neko od vas ima da prodaje neku manju horizontalnu protistrujnu mesaonu, recimo 50-100kg? Treba mi za mesanje vlaznog supstrata za pecurke. Idealno bi bilo iz okoline Novog Sada, Backe palanke, Sombora...
 
Zar ne mozes to da radis sa mesalicom za beton?
Mozda i moze ali bi da ispustam direkt iz mesaone u kese, preko sibera, sa mesalicom treba da ga istresem pa sa nekom lopaticom da punim, to mi ne pomaze bas previse. A i sto vise manipulacije, veca mogucnost da se zarazi sa bakterijama i budjima iz vazduha
 
Imaš li sliku te što se kači na odžačku kruparu? Nisam ni znao da postoji tako nešto, a imam odžačku kruparu...
 
U horizontalnoj bi ti se zemlja mozda lepila izmedju spirale i zida .
Ne radim sa zemljom, supstrat je od peleta i vode 40% 60%, pelet je od sojine i zitne slame za neke pecurke i od tvrdog drveta. prilicno je rastresit kad se pelet napije vode i skroz raspadne, a hocu i micelijum odma u mesaoni da mesam, tako da je potrebno i njega dobro da umesa. Vec sam video da dosta rade sa protivstrujnim mesaonama, samo po oglasima vidim neke velike od 300kg pa na vise a to mi je glomazno i skupo i za sada ne potrebno
 
07_mesaona.jpg
 
Ne radim sa zemljom, supstrat je od peleta i vode 40% 60%, pelet je od sojine i zitne slame za neke pecurke i od tvrdog drveta. prilicno je rastresit kad se pelet napije vode i skroz raspadne, a hocu i micelijum odma u mesaoni da mesam, tako da je potrebno i njega dobro da umesa. Vec sam video da dosta rade sa protivstrujnim mesaonama, samo po oglasima vidim neke velike od 300kg pa na vise a to mi je glomazno i skupo i za sada ne potrebno
Da, nisam se dobro izrazio.
 
Postovanje,
Imate li predlog za prodavca,region Macve.Bogatic i okolina.
Trebala bi mi vertikalna mesaona,sa krunjacem.Sve na jednoj vertikali.
Manja ,oko 200 kg max.
 
Nazad
Vrh