Mešaone stočne hrane

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.712
Problem vertikalne je nemože da radi vlažno i sitno samleveno
Ima cev oko puza kroz koju vuče dole fali 3_5 cm cevi do patosa tuda puž uvlači
A gore puz viri iz cevi 1 krug i na 10_15 cm od kraja puza ima disk na osovini (ako je otvorena) 4 x veći od puža
A ako je zatvorena plafon je na 10_15cm od kraja puza
Ima izmedju 180_250 obrtaja
A cev za ispuštanje je nakačena pod uglom na tu cev oko puza naravno da pada prema izlazu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

brankovic

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2011
Poruka
3.907
Ja sam pravio vertikalnu. Ako ti nije hitno,slikaću,ali ne mogu odmah. Do nedelje otprilike. Morao bih da skinem pleksiglas sa strane,pa da slikam. E sad,koliko će se videti,ne znam tačno.
Inače,mnogo je jednostavnije napraviti kosu nego vertikalnu. Za moj pojam,vertikalna bolje meša,zato sam se odlučio da tu i napravim. U planu mi je da napravim i mlin i njega sastavim još jednom spiralom sa mešaonom,ali nikako da dodje na red...

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.076
Ja sam pravio vertikalnu. Ako ti nije hitno,slikaću,ali ne mogu odmah. Do nedelje otprilike. Morao bih da skinem pleksiglas sa strane,pa da slikam. E sad,koliko će se videti,ne znam tačno.
Inače,mnogo je jednostavnije napraviti kosu nego vertikalnu. Za moj pojam,vertikalna bolje meša,zato sam se odlučio da tu i napravim. U planu mi je da napravim i mlin i njega sastavim još jednom spiralom sa mešaonom,ali nikako da dodje na red...
Kad god slikao,dobro je.

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.076
Ako proizvodjac mesaone napise,da je ona od 200 kg,da li u nju stane 200kg gotovog koncentrata/prikrupe ili stane manje?

Sava21

Član
Učlanjen(a)
15 Nov 2010
Poruka
2.488
Bas sam pre neko vece pravio 200 kg koncentrata sa sunx.sacmom i mekinjama i tacno je toliko i stalo.kontam da 10 kg vise ne bi moglo.Ja imam sa mlinom i ako se puni skroz treba prvo samleti sve pa onda kasnije dodavati komponente koje se ne melju.ako se ne puni do vrha onda je sbejedno.

Vrh