Mešaone stočne hrane

Ako je kao što kažu motor slab za ovu mešaonu, mislim da to nije dobro rešenje jer ćeš ga dodatno opteretiti, da li si zvao da uložiš reklamaciju, možda bi ti bilo bolje rešenje zamena laha, ipak je farbički "sve" isplanirano....
 
prvo ti njih nazovi i reklamiraj pa ces onda razmisljati ,a sto se tice pojacanja po meni je bolji onaj prvi sistem ili jos bolje ono sto ti je robins predlozio. a uzrok moze biti i u premalom broju okretaja jer ako imas kako si napisao cca 35/min u svakom slucaju ti prvo kontaktiraj njih.
 


Mislio sam na ovakva ojacanja. Na nacin ma koji si predlozio samo ces jos vise opteretiti motor.
 
Ispade skuplja dara nego mera.Ta mesaona na kraju kosta oko 200e,a za 250e ima gotova od 200kg vertikalna.
 
U prethodnim postovima na sredini teme, kolege su pisale da se mešaone od 150 kg mogu pronaći u Rumi za nekih 200 e, možda bi išlo i jeftinije uz malo priče, ali svako zna šta je najbolje rešenje za njega....sredi još te flahove i imaš dobru mešaonu :ppozdrav:
 
zamenili su mi spiralu ova nova je ojacana i nema sanse da se iskrivi,dobro je da se sve dobro zavrsilo:osmeh:
 
Treba mi mesaona sa monofaznim motorom. Planiram da pravim ili da kupim polovnu. Citajuci prethodne postove
ne mogu da zakljucim sta je bolja varijanta..Kupiti ili napraviti
 
Ako znaš uvek je bolje kupiti, jer znaš šta, kako i od čega praviš, ako daš i malo više para nije greda.
 
Ima li ko ovakvu mesaonu?Dimenzije su 1.90x2.40 (obim).Koji motor ide za nju,i kojeg je kapaciteta?Kupio sam je od "naslednika",a on nezna nista o njoj.Idem u sredu da je preuzmem.
2iurpsp.jpg
 
Nazad
Vrh