Mešaone stočne hrane

Sipo sam 50 kg i lepo mesa hranu samo sto mi je broj obrtaja 34-35 al ja produzim mesanje 4 min,samo su problem spirale jedna mi se iskrivila pa sam je ispravljo moram ih ojacati ali zvacu prvo njih da im ulozim reklamaciju.
 
Sipo sam 50 kg i lepo mesa hranu samo sto mi je broj obrtaja 34-35 al ja produzim mesanje 4 min,samo su problem spirale jedna mi se iskrivila pa sam je ispravljo moram ih ojacati ali zvacu prvo njih da im ulozim reklamaciju.

Ajde uslikaj spiralu, da vidim da li su nesto menjali. Kod mene je od takvog flaha uradjena da bi bilo tesko i nekim alatom je iskriviti, a kamoli da se iskrivi od mesanja.
 
ja sam uzo polovan tablica je izlupana na njemu prodavac kaze da ima 1.5 kw mada ja cisto sumljam tanka je zica unutra ko zna koliko ima.
 
Gledao sam i ja neke motore na najlonu u NS prošli vikend, 1,5 kW je oko 70 evra odličan, nije vinklovan, kao nov. Ono što je dobro i košta, ali ima motora verovatno "kradenih" za male pare, ali snagu ne zna gotovo niko jer su pločice skoro svima izgrebane, izgubljene, prepravljane.....izvinjavam se za :off_topic:
 
2nvbh91.jpg


Da li govoriš o krivljenju ovoga flaha ? :sta:
 
Unutrasnja spirala treba da bude sira od spoljasnje da bi se smesa ravnomerno mesala a mislim da bi trebalo jos nosaca koji drze spiralu i zbog toga se krivi . Nosaci bi trebalo biti pod uglom od 90 stepeni u odnosu na ove postojece. Njih mozes i naknadno zavariti a ako se spirale krive mosez ih ojacati tako sto navaris neku sipku od recimo fi 8 mm od betonskog gvozdja po obodu ove spirale. Za vreme mesanja sam ti vec poslao poruku da treba da bude oko 4,5 minuta.
 
to sto ti pada broj obrtaja je zbog motora jer je mozda slab a ovaj na slici mi mnogo vise lici na motor od 1,1kW ili cak od 0,75kW . Ako se motor greje kad radi malo duze onda je to a najbolje je da ti neko izmeri jacinu struje koju vuce pa onda mozes da izracunas i snagu. Ako mesas manje kojicine hrane onda i on moze da radi bez nekih problema.
 
Ja sam mislio tu da ga ojacam flahovima da spojim inutrasnju i spoljasnju na tim mestima sta mislite o tome molio bi i robinsona da progomentarise?
 
Nazad
Vrh