Massey Ferguson

Ma imam negdje i slike , čak mi se čini da sam stavljo na neki forum al čim nadjem staviću. Nego razmišljam dal da zavarim poteznicu da se ne okreće?
Inače je jaka , vuko sam čak jesenas jednom 2 kamionke i jednu zmajevku pune kukuruza , položila.
 
ja imam samo donju,ma mi malo zeznuto kada kamionku kačam,nisko je,bolje bi bilo da je višlje,a sad muku mučim nemogu cisternu da zakačim,pa moram praviti neku gornju poteznicu,svugde sam pitao nema nigde da se kupi
 
Ja sam danas gledao ovaj traktor.


24wg3ud.jpg
1570y7n.jpg
jr4ai1.jpg


---------- Poruka napisana u 23:23 ---------- Prethodna poruka je at 23:20 ----------

Meni se nije puno dopao. Nema puno radnih sati . Oko 4900r.h. i cena mu je 11000f
 
Nemam nista protiv traktora. Kad sam otvorio vrata i video sam rucice koje datiraju iz ranijh godina. To je bio glavni faktor.
 
Te se serije ovde baš traže , jer imaju manje elektronike , sad jel opravdano ili nije ? Uglavnom ovde ćeš možda prije naći kupca za tako nešto nego nešto malo mladji ::prica::
 
Mrcina samo takva, u njemu sigurno nema nikakve elektronike? Jel se meni čini ili je ovo onaj veliki šestak motor, S44 ili tako nešto, na njemu?Taj motor se često spominje na temi o kombajnima. Traktor dobro izgleda, dobre gume (koliko-toliko), limarija očuvana, motor djeluje zdrav, nije farban...Koliko je to 11.000CHF u evrima?

Slažem se sa Momom, ovdje bi svako mnogo radije uzeo ovakav stariji nego neki noviji sa puno dugmića.

EDIT

Ko bi rekao da ima samo 104KS, s obzirom koliko je i kako je masivan, 5.5 tona

http://www.konedata.net/Traktorit/MF2620.htm
 
Mene je jutros vodio gazda garaze kod jednog seljaka da mi pokaze ovaj traktor , ali nije bio siguran koliko konja ima. 11000f to je malo manje od 10000e i 1000e transport, oko 1000-1500e carina. Ja smislim da ovaj nebi izaso vise od 13000e u Srbiju.
 
Ovaj traktor je nešto kao IMT 5106,samo s puno boljim izborom brzina pa ga malo izvlači ta njegova težina pa nije tako lijen..

Jači od njega je MF 2680 a to je nešto kao IMT 5136 samo naravno poboljšan,al motor ostaje isti..
 
Dali sme da se kači na mesto toplinga ,jeste da su oni šarafi moćni ...Po širini bi rekao da ide na mesto toplinga.
 
Nazad
Vrh