Massey Ferguson

Jeste prošao je kupljen je u Novom Miloševu.
Interesuje me kolko bi trebalo da je težak teg napred na traktoru?
Jel ima negde na netu da se skine uputstvo ili katalog za ovaj traktor ili neko da objani ako ima volje kako je najbolje za menjač da se koristi i za hidroliku oni dugmići kako treba da budu podešeni za oranje, setvospremač.
Ovde imaš nešto za seriju 8100.Moraš se registrovati,da bi skidao.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3211832


Ovo je spisak svega što ima za skidanje o Masejima na ovom forumu .

http://rutracker.org/forum/tracker.php?nm=Massey ferguson
 
Ne mogu da se registrujem probao sam par puta i neće.

Мораш да користиш ћирилицу и избегавај у нику или умену Ј ћирилично, као и наше ћ и ђ...ја сам се регистровао без проблема....тамо ми је ник гале83...
 
Ја бих узео дефинитивно са 4 главе, јер лепше слажу бразде. Ако комшија дозволи, онда узмеш неки варио са 4 главе па га можеш ширити и скупљати по жељи...
 
Ја бих узео дефинитивно са 4 главе, јер лепше слажу бразде. Ако комшија дозволи, онда узмеш неки варио са 4 главе па га можеш ширити и скупљати по жељи...

Pa i ja sam mislio tako samo me zbunjuje jer su dosta široke gume pa će dosta gaziti oranje pa ne znam kolko će to smetati.
 
Kod nas je dosta njih prodalo Masseje. Dali su baš toliko skupi? ili je održavanje problem?

Skupe opravke, neki dan pricao sa covjekom pazario MF polovnog od preprodavca koji ih uvozi , oko 130ks , i vrlo brzo ga se rijesio, traktor ne moze da ore , problem sa motorom , poslije nekoliko bezuspesnih popravki, zamjenio ga za JD.

Vecinom sam cuo da je problem mjenjac, hidraulika ili prednja vuca , od ovog cujem da je bio motor.
 
Koliko su siroki tockovi?

Колико сам са слике могао да видим реч је о 600/45 Р38 задњим гумама. Мој кум има исте на масеју 3125, па оре са њим на 35 без проблема, не познаје се да малко више ћапа бразду..
 
Не секирај се ништа, то што мало узгази неће се приметити уопште. Најбоље би било да закачиш за њега плуг који имаш и да пробаш, да видиш како то изгеда....
 
Ako sam dobro merio onda je 57-58cm.
Imam i ja masseya 3635 sa 580 r38 gumama a plug mi je 4x 45 i mogu ti reci da dok nisam namestio gume 460 r38 nisam mogao nikako da nastelujem plug kao sto recimo sad ore, uvek mi je gazio brazdu i ako mi sad recimo u oranju koliko toliko slaze plug u prolece kada spremam obavezno mi se poznaju brazde 4 pa 4, da ti ne pricam koliko mi traktor lakse ide u oranju
 
Nazad
Vrh