Massey Ferguson

Ugrađivao se i u Valtre i trebalo bi da postoje od 1992 godine.:ppozdrav:
 
Tri godine imam MF 3060 bez prednje vuče i dosad nisam imao problema,kupljen je u Radincima i na satu je bilo 2000rs.Traktor je uvežen iz Danske i nalazio se u nekoj školi.Uvoznik je inače drug od mog burazera i on sigurno nije vraćao sat,zato što prodaje i traktore sa preko 10000rs.Jako sam zadovoljan s traktorom,vuče tanjiraču sa 28 diskova i plug 757,nadam se da će dobiti nekog obrtača sledeću sezonu.
 
Dal je posetio neko ovog preprodavca i koje su ocene?
http://www.polovniautomobili.com/oglas3651738/massey_ferguson_8130/

- - - - - - - - - -

Mene okako nesto interesuje.
c19f16035735-800x600.jpg
 
izvini Kiraj lose ssm se izrazio Derekov mehanicar Mile dok nije otisao u penziju je tako rekao. inace Derek sada samo prodaje delove nema vise popravki
 
izvini Kiraj lose ssm se izrazio Derekov mehanicar Mile dok nije otisao u penziju je tako rekao. inace Derek sada samo prodaje delove nema vise popravki
Mislim da nemaš dobru informaciju.Ako Derek ne ide direktno na popravke onda bar nadgleda .Pre par dana sam išao kod Dereka .U radionici ili šta je već ,stoji rasturen menjač i kvačilo.Majstor Mića je još u funkciji.
 
drug u selu ima 3120 i nesto ga dyna zeza zvali smo Dereka 23.09. i covek je lepo rekao da na TEREN neide vise jer je Mica u penziji a decko koji je sa Micom ucio je napustio nece to da radi. eto tako je nama Derek rekao a to sto si ti Kiraj video da popravljaju u radionici tsj menjac ja u to nesumnjam. kszem ti samo sta nam je Derek preneo. na kraju razgovora samo nam je jos naglasio da delove idslje mozemo poruciti kod njega
 
Sada ni ja ne znam šta je u pitanju.Mića je bio prisutan ,kada sam bio tamo.
 
Nazad
Vrh