Massey Ferguson

Pomagao sam drugaru kada je radio menjač na jednom Massey.Samo za remont speed shift-a Mas Ferg mu je uzeo 5.000 evropljana+zamena zupčanika koji su koštali malo manje od pomenutog iznosa a kad pogledaš ništa naročito u menjaču nije zamenjano.
 
u Srbiji smem da GARANTUJEM da takvog nemaš sa PRAVIH 5000 rs. ja sam ti to rekao ništa drugo.
pa nagledao sam se ja preko Fendtova sa 21000 rs pa dodju ovde nalickaju ih i kazu uhhhh Fendt mašina. a kad crkne svi ga kude

- - - - - - - - - -

matiću taj spedd shift kad crkne ko pola menjača
 
Znam ja to druze i za 99% slucajeva si u pravu!
Ali ja izbegavam auto da uzmem od preprodavca a kamoli traktor! A kod nas tek nikako, samo nemacka ili francuska mada ima i tamo mutljage
Uopste mi negori, rus radi svoje i dalje iako polako..
Ovo samo planiramo sta dolazi u obzir 150ks!
 
ja samo moram reci delimicno nerazumem neke ljude, gledam trce da kupe traktor kod nekih preprodavaca,pa brate mili kad vec dajes 20000-30000 evra zar nije bolje alaliti 500e i otici u DE i ssm izabrati traktor na licu mesta sr uveriti u stanje

- - - - - - - - - -

ja sam sa ovim mojim dosad napravio 1300 sati i dosad nikakav problem. na proslom sam se opekao i zato sam ovaj dugo,dugo trazio
 
Nije vise merilo, sto skuplje to bolje. Tako da moze bolje da sluzi ovaj od 12-13 000 od nekog 20 000 evrica. Samo treba imati srece.
 
Jbg, morao je da zavrsi oranje, sad se lagano prodaje, do proleca ce otici sigurno... :bravo:
 
Moj 3635 '92. godiste, kod mene u tri ipo godine napravio 1100 sati, radio dizne i reparaturu glave (izgoreli ventili). Ostalo sve u redu

cczc.png
[/IMG]
 
gogi666 Ugrađivao se u Masseye 8140,8150,radna zapremina im je 6.6 litara.Snaga im je od 160 do 180 Ks u Masseya.Kod nas nisu toliko zastupljeni,jer su firme kupovali ove veće sa 634 DS motorima 8160 MF.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh