Massey Ferguson

Nije to toliko ni bitno, vazno je da je traktor dobar, a sad da li ima 95,7 ks ili 100 manje je bitno...
 
Poslednja izmena od urednika:
Nema motora A6.354 koji je ugradjivan u 3080/3090.
Ima i ovde ne[to pou;no






[to se tice mog hladnjaka ulja ,zvao u MASFERAGRO uNS. Nazalost taj hladnjak koji vam treba nije moguce porucciti.To je odgovor.
 
Da .Ovo na i beju je nekakav ulužak filtera.Radi sam test pod pritiskom.Potopio u kofu od jupola, punu vode i duvao na 3 a zatim na 6 bar .Niti jedan mehur nije izašao. Znači da je ispravan hladnjak a da je u pitanju glava ili blok. Vratim ga ponovo ali ga premostim sa crevom od silikona tako da ne ulazi voda u njega .Nako par sati oranja crevo od vodenog kanala se napelo da prsne i puno čistog ulja. Zanimlji vo je i to što se voda nespušta u karter iako je teža od ulja.
 
Jel ima po srbiji serija 8140 ili 8220?
Na forumu slabo nesto!
Recimo da se od 15000-20000 eura moze naci lep 8140 sa nekih 5000rs
Kakva je situacija sa nabavkom delova?
 
Da to je ta serija ali ako taj ima 200 ks onda je to 8160 a meni odgovara 8140 sa 160ks!
Radjeni su u francuskoj, motori valjda i sisu i valmet!
 
Ima kod nas jedan takav od 200ks. Kupio ga čovek za male pare pre par godina, nešto bila zezala elektronika oko menjača i on ga sredio i evo već godinama ore sa njim i nema problema. Čak ga je i prodavao ja mislim jer je uzeo novog maseja
 
Nazad
Vrh