Massey Ferguson

Nebrka. Hladnjak hidro ulja je napred ispred a ispod klime i nema veze sa ovim izmenjivačem koji hladi ulje na ovom motoru A 6.354.Koji jako sliči na s46.Ja sam čak mislio da su isti ali se ipak razlikuju u detaljima.
 
Da, ali mu je blok verovatno isti pa samim tim i ovaj nosač .Kakva su vam iskustva sa onim sredstvima što se sipaju u vodu da zapuše rupe .Ovde se radi o veoma malom propustu.Da nekažem mikronskom.
 
Ako ijedno sredstvo za zaptivanje može da pomogne , a da ne pravi štetu to je onda ovo (ABRO metalic)

Abro-metalic-super-seal.gif
 
Da, ali mu je blok verovatno isti pa samim tim i ovaj nosač .Kakva su vam iskustva sa onim sredstvima što se sipaju u vodu da zapuše rupe .Ovde se radi o veoma malom propustu.Da nekažem mikronskom.
Ja sam koristio neki abro koji mi je zapusio rupice na dihtungu glave,voda je izlazila spolja

Ima i slike negde u MF temi
 
To si dobro reko. Naspem ga u permant ulje pod većim pritiskom + toplije i procuri u vodu.Opet nevalja.
 
Koliko sam upucen, na traktoru nije nista radjeno oko intalacije, par sijalica je promenjeno, a sve ostalo je tako kupljeno... neznam sta si video da je radjeno....
 
E to neznam, ali traktor nije nov da se razumemo, koliko znam da to nije nista kod nas otvarano, uostalom to se dodje pogleda taktor, proveri... mozda je prethodni vlasnik nesto radio...
 
Nazad
Vrh