Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako vam zavidim, ja zbog kupine i posla idem tek 5. septembra...
 
Pozdrav ljudi!

Upravo sam stigao sa zasluzenog odmora.
Moj malinjak je na nekih nepunih 800m nadmorske visine, kvalitet i prinos ove godine su rekordni.
Nesto sto ce verovatno sve interosovati, jer vidim da se diskutuje.
Uradio sam hladnjacu od 20t , sve nova oprema , objekat nanovo, kostala je oko 15500 eura.

pozdrav
 
@buco
Može li malo opširnije i sa slikama. Naravno da nas interesuju takvi objekti i ::novac:: efekti istih. Pa ako nije problem malo piši i postavljaj slike.
:ppozdrav:
 
zdravo svima,more je dalje slano .cena maline u svezem rekao bih stanju je 3e malo pakovanje oko 150grama dolazi iz kolasina.sto se tice kvaliteta druga liga.ali ipak se prdaje .budva je puna stranaca pa to im nije mnogo.''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
U malinjak nisam ulazio kako je završena berba, i nemam nameru ni da ulazim do proleca.... Parice leže u banci, nisam ni podizao sa računa ::namigivanje::
 
@Dukanac
Ima ko uvek ulezi u maline:







A i miševi bi mogli pojesti parice u banci :haha: :haha: :haha:
 
e, ja sad odoh na crnogorsko primorje na zasluzen odmor od dve nedelje.... pozdrav za sve malinare... :cao:
 
ja zagovaram djubre za jesen da ga kupim posto neam ja toga a inace kalinjak je u kako tako solidnom stanju mada neobecava bas za dogodine neki rod
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh