Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
yube od danas 165 din.............................................';'/.?
 
Blago vama Uzicani sa cenom od 165 din kod nas 130 din .Izgleda da ovde ide sve u drugu klasu.
Resili i ove godine da nas prevare.
 
sutra predposlednje branje... u ponedeljak 19.jula kraj. Bogami traja ova sezona od 9.juna do 19.jula... Ne ponovila se...
 
Koliko je zla godina cena nije uopste losa , valjalo bi tamo oko nove godine da svi damo svoje procene oko cene za iducu godinu pa da se na kraju berbe nadjemo negde i ubijemo koju gajbu piva , ja od ovog druzenja i savetovanja sa kolegama sa ovog foruma vec vidim neku korist pa mislim da bi imali o cemu pricati i kad bi se videli uzivo, jedino sto mi smeta je naklonost pojedinih clanova pogresnom fudbalskom klubu - mislim pre svega na Zorana sefa ! PARTIZAN FOREVER !!! ha-ha ...
 
@ boban Ne znam koliko si merodavan da pricamo o tome jer sam ja non stop na tribinama a ti si mozda samo simpatizer. Ali necemo o tome ovde, iz postovanja prema onima koje to mnogo ne zanima a... To sa pivom je dobra ideja... Ja sam meekeru duzan mnogo vise jer sam zahvaljujuci njegovim savetima vec malinjak napravio onakvim kakav nikad nije bio,a novi proletos posadjen ce biti dogodine u punom rodu... A iskren da budem vec sam mu spremio gomilu pitanja kad prodje branje jer necu sad mnogo da ga smaram.. Pozzzzz za sve vas.... :ppozdrav:
 
ovogodishja ochekivanja hladnjachara su bila od 7 do 9 % suve materije u malinama , procenat je prebachen a cena ostala ista
 
@jandebogd
Dosta dobro, čini mi se. Al Willamette više od meeker i Tulameen :sta:. Koja je cena za Tulameen?
Kod mene još sigurno desetak dana berbe. Danas palo malo kiše i temparatura značajno pala. Cena za meeker raste! :D


Pa valjda idemo u Guču @Dukanac časti celu ekipu jagnjetinom, Jer je najbliži Guči :haha: :haha: :haha:
:ppozdrav:
 
Raspitacu se ja za " Hibrid " pa cu javiti , meni je malinjak u Dobrinji , ne predajem njima ali sam blizu.
 
jel znate gde se traze radnici za berbu kupina...ja trazim posao ali nece niko radnike...:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 
Pozdrav dragi malinari ja sam novi clan s obzirom da je sezona prosla kontaktiracemo iduce sezone
Zanima me kolika je cena u krajevima gde je jos ima i kakav je kvalitet i ko su otkupljivaci (hladnjacari)
Primcujem da malo komentarisete o hladnjacarima koji su manje a ko vise kako ih nazivate pohlepnim ,analizirajte naj manje Pohlepnog hladnjacara ( otkupljivaca).
Organizujem se na 80 ari,dvoumim se izmedu mikera i tulamina .Parcelu maksimalno dubrim stajnjakom,pre toga analiza krec idr. sve stoje potrebno za maksimalni ucinak u proizvodnji.

Voleo bi ako je neko spreman da predlozi savet ili sugestiju kako da se organizujem NAJ BOLJE u tri pravca
-sorta (odabir)
- dubrenje
- protivgradna mreza
U nadi da ce neko dati koristan savet unapred VELIKO HVALA pozdrav iz Macve
 
to bi bilo to :ppozdrav: Zna li možda neko iz okoline kraljeva koliko je mlinu plaćala hladnjača/firma mondi serbia?
 
pole je napisao(la):
Pozdrav dragi malinari ja sam novi clan s obzirom da je sezona prosla kontaktiracemo iduce sezone
Zanima me kolika je cena u krajevima gde je jos ima i kakav je kvalitet i ko su otkupljivaci (hladnjacari)
Primcujem da malo komentarisete o hladnjacarima koji su manje a ko vise kako ih nazivate pohlepnim ,analizirajte naj manje Pohlepnog hladnjacara ( otkupljivaca).
Organizujem se na 80 ari,dvoumim se izmedu mikera i tulamina .Parcelu maksimalno dubrim stajnjakom,pre toga analiza krec idr. sve stoje potrebno za maksimalni ucinak u proizvodnji.

Voleo bi ako je neko spreman da predlozi savet ili sugestiju kako da se organizujem NAJ BOLJE u tri pravca
-sorta (odabir)
- dubrenje
- protivgradna mreza
U nadi da ce neko dati koristan savet unapred VELIKO HVALA pozdrav iz Macve
Samo crni vilamet da posadis. Nista drugo! _________________________________________________ Kod mene jos 130 . U petak zadnje branje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh