Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je malina u zavrsnoj fazi, cena 130 din a maline vrhunskog kvaliteta u retkim malinjacima koji su preziveli one kise...
@meeker lep malinjak nema sta... sve ispod 2 eura za taj kvalitet je sprdnja i otimanje...
 
miker ti je vrh sve ispod 2,5 e to je propast , ostali treba samo da pare oci ......................................................opusteno
 
:ppozdrav: Hvala ! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Jedino mogu poželeti da kod vas bude i bolje od ovoga.
Danas nisam brao (praznik). A malina je sazrela i narednih dana sam u problemu, sa brojem berača.
 
Mi smo danas nabrali 174 kg odlicnog kvaliteta,cak sta vise vrhunskog. A bez lazne skromnosti mogu vam reci da kvalitetu ne zaostaje za meekerovom i da je za nijansu krupnija. Samo mi je zao sto nisam imao aparat kod sebe da slikam.Cena sramna 150 din u odnosu na robu koja je izgledala zadivljujuce.Inace malina se skroz oporavila od one vodurine,ali nece uspeti da izgura vise od 80% planiranog roda.Ali kako je izgledalo u jednom momentu da cemo potpnuti kao titanik moze se reci da smo jos i zadovoljni... pozz za sve malinare... :ppozdrav:
 
pozdrav za sve malinare,kod mene u krupnju cena130,malina se povampirila i olicnog je kvalitete a hljadhjacari hoce dzabe sramota,ja obrao trecinu malinjaka180kg,ujutru idem u 5a imam i dosta zelene,bogu hvala :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh