Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav narode,ja sam nov. Znate sta,sreca u nesreci je kada kisa pada uvece,kao,recimo sad. :)
 
Kod mene beli vilamet skroz budjav i ne berem ga(srecom ima ga bas malo), a crni vilamet se dobro drzi, tek po neka budjava. E sad sto ona mora da padne svako vece, to je druga stvar...cena 80-100, beli 60
 
Sad gledah na weather 2 umbrella prognoziraju lepo vreme narednih dana , e sad da li ce pogoditi u ovom ludilu ... Inace cena nepromenjena 1.klasa - 125 din .
 
Baš mi je drago ako cirkus kreće. I ja krećem sa berbom, samo da vreme posluži. Juče oko 21-22 kod mene pravi potop od kišetine i vetruštine, al maline su preživele ima malo izlomljenih rodnih grančica.
:ppozdrav:
 
Dok se mlada obuče- svadba se provuče.
Dok izađe dobra cena - nestade malina, e jbg " nemože siroma da porani da celu noć nespava "
 
Ja sam prekljuce brao . Crna je imala zadovoljavajuci kvalitet , al beli vilamet nije licio ninasta . Dve trecine malina je pocelo da truli . Cena i dalje 100 dinara.
 
malina se precistila,cena raste,sad je 130,a meni se zavrsava malina.. aaaaaaaaaaaaaaaahahahaa... zalosno. :udri:
 
sad mi rekao drugar sto otkupljuje da su mu rekli u hladnjaci da je od sutra 150... dace bog.
 
Pa gde ste kolege malinjari, šta se radi? :ppozdrav:

Malina se prečistila, kvalitet extra, berba je negde malo prošla pola, prinos za sada zadovoljavajuci. Cena kako gde, krece se od 100-150 din, klasiranja nije bilo. Para nema, isplata do 30.11.2010.god. :udri:

Eto ja raportirah. Stanje redovno!!! ::spreman na sve:: :haha: :haha: :haha:
 
Kod mene od danas 140.
Maline je sve manje jer je počela da se suši. Kao da je neko prskao vrelom vodom.

Kao što reče Kosjerac
Dok se mlada obuče- svadba se provuče.
 
E kod mene bolja situacija u hladnjači "malina proizvod" akontna cena od večeras 146 din, a kod nakupaca 155din. Kvalitet se popravio, malina se učistila, ali danas kiša posle podne padala jedno 30 min. neće valjda zeznuti berbu sutra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh