Malina - berba 2010. i cena u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja se bojim da ovoliko sunce i visoke temperature ne nachkod malini, chekam josh sutra ako nebude kishe ja ukljuchujem sistem kap po kap
 
cunami je napisao(la):
ja se bojim da ovoliko sunce i visoke temperature ne nachkod malini, chekam josh sutra ako nebude kishe ja ukljuchujem sistem kap po kap
Kod mene kisa po ceo dan . Danas sam i brao po kisi. Nije uopste prestajala danas . Neznam dokle ce ovo ovako da bude. :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :kisa: :cao:
 
cunami je napisao(la):
ja se bojim da ovoliko sunce i visoke temperature ne nachkod malini, chekam josh sutra ako nebude kishe ja ukljuchujem sistem kap po kap
DOBRE SALE NIKAD DOSTA...
Post je spojen: [time]1277229219[/time]
_________________________________________________
Kod nas malina danas 80 dinara.Ono sta sam ja prebrao danas na sve lici samo ne na malinu.A iskren da budem nema nikakav ukus.Bilo je svega,ozegotina po plodu napunjenih vodom,peteljki,trulih i budjavih.Ja ne znam zasta se ona uopste moze upotrebiti.Morali smo da beremo po kisi da bi je prebrali inace bi upropastila sledeca branja.Sutra vec beremo bolji malinjak.Inace toliko je bila veceras mokra kad sam prodavao da su gajbe bile tezine od 3,5 do 4 kg...A tako je lepo pocelo sa cenama od 150 din.Za sve je kriva dosadna :kisa: :kisa: :kisa:... Ali dace bog da se razlepsa pa da sve dodje na svoje...
 
Branko je napisao(la):
Člana lanjskisneg smo poslali na petodnevni odmor.
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Kod mene tek po neka zrela u malinama zasađenim prošle godine. U starom zasadu sve zeleno.
Cena koju pišu je 100din. Nema klasiranja.

Koliko i kako plaćate berače?
:ppozdrav:
 
jandebogd je napisao(la):
jandebogd je napisao(la):
StefanP. je napisao(la):
U Uzickom kraju Yugent daje cenu od 108 din/kg :cao:
U zavisnosti od vremena predavanja maline u hladnjači cene su:
1. Vilamet - 108; 105; 100 din.
2. Miker - 128; 125; 120 din.

Cene su akontne.
U zavisnosti od vremena predavanja maline u hladnjači nove akontne (otvorene)cene su:
1. Vilamet - 128; 125; 120 din.
2. Miker - 143; 140; 135 din.
kod koje hladnjace
 
@pasat

Ove cena koje je napisao @jandebogd su za "Yugent". Verovatno za one koji doteruju u hladnjaču.
Post je spojen: [time]1277236298[/time]
_________________________________________________
Zorane koliko prosečno beru dnevno?
 
Pozdrav svima na forumu,ajde da i ja kazem koju za malinu, kod mene jos uvek nije stigla za branje ipak je ovo planina ali za 10-ak dana pocece ,nadam se da ce i cena malo porasti i da ce ova kisa prestati da pada.Sto se tice cene gde ima zrele maline placaju 100 din za kg. :sta: :sta: :sta:
 
LJUBOVIJA, FANTASTICNA CENA, KILOGRAM MALINE SAMO 50 DINARA. BERACE SAM POSLAO KUCI. PLACAM 0.33 E ZA KILOGRAM NABRANE MALINE PLUS TRI OBROKA. ONDA JE ISPLATIVIJE PREKINUTI BERBU. AKO SE NE UVECA CENA DO SUBOTE PLANIRAM DA SECEM MALINE I DA OSTAVIM LASTARE ZA SLEDECU GODINU.
 
banomil je napisao(la):
LJUBOVIJA, FANTASTICNA CENA, KILOGRAM MALINE SAMO 50 DINARA. BERACE SAM POSLAO KUCI. PLACAM 0.33 E ZA KILOGRAM NABRANE MALINE PLUS TRI OBROKA. ONDA JE ISPLATIVIJE PREKINUTI BERBU. AKO SE NE UVECA CENA DO SUBOTE PLANIRAM DA SECEM MALINE I DA OSTAVIM LASTARE ZA SLEDECU GODINU.
bruka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh