Majice i kačketi

Kad bi pored logo-a foruma bio i nick, mislim da bi tad skoro svi kupili :cao:
 
Pogresno mislite,ko je hteo da kupi kupio je ko nije nece ni u sledecem krugu(mislim na clanove koji su tad bili aktivni na forumu).
 
Bice nesto cim prodju praznici,dogovorio sam se sa kolegama sta samo dok prodju praznici pa prodavnice izadju sa cenama pred nas onda cemo videti junake na delu. :ppozdrav:
 
ne , nek bude Izbor pa ko je Domacin neka bude , ko je skromniji nek uzme majcui kacket ocu kad izadjem u selo da cekam musterije da imaju sta da vide , DRUG CLAN JEB...... :haha: :haha: :haha:
Dao sam , 2-3 za majcui kacket , dao sam 1 za prijateljstvo foruma , a dacu i 5-icu za ceo komplet
KAD VOLEM-VOLEM a sad idem u kafance
 
Evo ja predlazem ovako.

Da se napravi jedna lista ko zeli da kupi majce,kacket,prsluk i da se otvori neki racun u banci gde mozemo da uplatimo novac.

Ako prijavljeni korisnik nije uplatio, nece nista da dobije.Drugim recima radi se majca,kacket,prsluk posle uplate.Zato bih molio nekog da napravi tu listu i da nam da racun gde mozemo da uplatimo.

Mislim da je tako najbolje da pre platimo nego da se uradi neznam ni ja koliko primeraka pa da na kraju ostane viska. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Hocu majcu :udri: :udri: :udri:.Ne pitam koliko kosta. :haha: :haha: :haha:
 
octavianb007 je napisao(la):
Evo ja predlazem ovako.

Da se napravi jedna lista ko zeli da kupi majce,kacket,prsluk i da se otvori neki racun u banci gde mozemo da uplatimo novac.

Ako prijavljeni korisnik nije uplatio, nece nista da dobije.Drugim recima radi se majca,kacket,prsluk posle uplate.Zato bih molio nekog da napravi tu listu i da nam da racun gde mozemo da uplatimo.

Mislim da je tako najbolje da pre platimo nego da se uradi neznam ni ja koliko primeraka pa da na kraju ostane viska. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Hocu majcu :udri: :udri: :udri:.Ne pitam koliko kosta. :haha: :haha: :haha:
Pametan si ti , cuvaj se od japanaca .
Naravno da se tako radi , u srbiji kad se spomene ::novac:: nemozes nikome da verujes
 
Dobro,ali ko je volontar za listu :cao:

Ako nece niko ja cu da napravim tu listu samo da mi kaze onaj ko pravi majce koje podatke treba da mu sakupim. :ppozdrav:
 
Bili su N.A. i Branko,sad se N.A. opet sprema i bice nesto,samo dok prodju praznici,a ako ima neko voljan za majicu a da ne pita za cenu nek mi se slobodno javi. :D :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1294189023[/time]
_________________________________________________
Bilo je dajte majice i kacket,napravili akciju pa prc,bilo je dajte druzenje pravili smo pa prc,bilo je kako da pomognemo forumu otvoren je racun pa i tu ima ... sexa da ne kazem opet prc.
 
Ajde bre glavu gore, ko hoce neka se prijavi, odnosno pustite opet onaj oglas za prijavljivanje sa br tek racuna, pa posle uplata sledi ostalo....

Ja sam oran za 2 para kacketa i majica, a prsluk dok ne vidim neznam.
 
francuz je napisao(la):
Ajde bre glavu gore, ko hoce neka se prijavi, odnosno pustite opet onaj oglas za prijavljivanje sa br tek racuna, pa posle uplata sledi ostalo....

Ja sam oran za 2 para kacketa i majica, a prsluk dok ne vidim neznam.
Meni samo kacket. a prsluk mi ne treba ..Ostao mi pancir prsluk, za sad je dobar. :haha: :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Bili su N.A. i Branko,sad se N.A. opet sprema i bice nesto,samo dok prodju praznici,a ako ima neko voljan za majicu a da ne pita za cenu nek mi se slobodno javi. :D :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1294163823[/time]
_________________________________________________
Bilo je dajte majice i kacket,napravili akciju pa prc,bilo je dajte druzenje pravili smo pa prc,bilo je kako da pomognemo forumu otvoren je racun pa i tu ima ... sexa da ne kazem opet prc.

Ja sam uplatio 3001 dinar i do dana današnjeg nisam video ni majice ni kačkete.
Budući da moja molba da dobijem majice za uspomenu (pošto sam napustio forum) nije uslišena molio bih vas da mi vratite taj novac.
Bilo bi lepo da se ljudski rastanemo .Ja nisam nikoga ni blatio ni vređao ali sam shvatio da se na ovom forumu jedno govori a drugo radi.
Pozdravljam onih nekoliko dobrih ljudi koje sam upoznao i koji su se raspitivali za moje zdravlje.Hvala Bogu živ sam i zdrav što i vama želim.
 
Eto, opet ne završenog posla, za koji potpuno prihvatam i odgovornost i sramotu...
 
Nazad
Vrh