Majice i kačketi

Pravim unikat, sve ostalo prepuštam vama. Mogu ja i sam da osmislim kako i šta, neka sličica samo da imam predstavu kako ste vi to rešili kad je bila akcija.
 
Bibliotekar je UVEK voljan da pomogne (moralno i materijalno/novčano) ::novac::

Pažljivo pratim razvoj monetarne/novčane situacije na Forumu !!!

Идемо даље, драги МОЈИ Forumaši :D

Поздрав
Bibliotekar
 
@ Branko
Moja poruka tebi:

Odg: račun u banci
« Za: Branko poslato: 18.02.2010, 08:34 »
Uplatio sam za dva kompleta xxxl i resto za po pivce :)
Majice kad budu gotove nek budu kod Miroslava pa će on kad bude dolazio u Mitrovicu da ponese.

Tvoj odgovor.
(Nema teme)
« Za: poelbuster poslato: 10.05.2010, 22:28 »
« Prosledili ste ili ste odgovorili na ovu poruku. »

Majice će ti isporučiti NA, a ti sa njime onda reši finansije.

Tvoj post Branko na moje javno pitanje .

Odg: Majice i kačketi
« Odgovor #5 poslato: 27.06.2010, 16:46 »

Pošto je kritika upućena samo meni, onda ja i odgovaram.
Kompleti su greškom nekima upućeni u pogrešnoj veličini, to je u procesu ispravljanja.
Od člana Poelbuster je traženo da pošalje adresu, što nije učinio odmah.
Kada je poslao adresu pakete su već svi dobili. Čekao sam da se vrate majice koje su greškom poslate u pogrešnim veličinama. Sada su na doštampavanju. Kada se to završi, majice+kačket u dva kompleta biće poslata na adresu koju je Poelbuster naznačio. A i ostalim članovima koji su dobili pogrešne veličine stići će majice u traženoj veličini.
Uglavnom do cele zbrke je došlo usled toga što je štampar koji je štampao majice pogrešno odštampao naziv, pa je to išlo na doradu, pa ponovno pakovanje... I greške su se desile.

Odg: Majice i kačketi
« Odgovor #9 poslato: 27.06.2010, 23:30 »
North ARMY
Global Moderator
Branko adresa nije problem posalji meni i ja cu odneti kuci,jako mi je zao i glupo sto je sve ovako ispalo.
Jos jednom se izvinjavam jer smo stvarno radili 1 put i volonterski.

Evo ,prošlo je tri meseca od tada.Da je postojala volja ja bih dobio majice.
Sada bih želeo da pozdravim sve forumaše I da se zahvalim nekolicini na druženju.
Na forumu sam aktivno učestvovao više od pola godine . U jednom trenutku sam počeo da se osećam kao kod svoje kuće.Bilo mi je žao u nekoliko momenata kada je dolazilo do svađa između forumaša.
Kada sam shvatio kako ovaj forum funkcioniše ,odlučio sam bez buke da ga napustim.
Želeo sam da dobijem majice za koje sam platio I da ih sačuvam za uspomenu na onih nekoliko divnih ljudi s kojima sam našao zajednički jezik.
Očigledno majice neću dobiti ,pa sam hteo da vas pitam za mišljenje.
 
Nije problem u majicama, nego je problem u meni.
Jednostvano se potkrala greška. Da se sada izvinjavam, nema smisla.
Ako bude još malo strpljenja, to će se potpuno rešiti.
Iako je već mnogo vremena prošlo.
 
Ideja je zanimljiva ali čisto sumnjam da će imati dobar odziv članova.
Majica i kačket za crvenu pa veoma malo nas se latilo džepa a tek za prsluk nema teorije.
 
Malo je clanova koji su stvarno spremni za akciju i pomoc,mnogo vise onih koji su tu prvi kad se uhvati chat ili kad slucajno ne radi forum da pitaju zasto ne radi.

Ja za nedeljak dana idem na fax,pocinju predavanja...videcu kakav budem sa vremenom pa da napravim neku akciju za verne clanove koji su to zasluzili. :ppozdrav:
 
Ja sam vec jednom napomenuo da sam za, akciju, moze majca- kacket, a moze i prsluk!!!
Dajte racun da uplatim, i koja je cena. Vido sam negde clana na slici sa kacketom, pa sam se obradovao ko da sam ja na slici :haha: :D
Moglo je da se stavi i nik forumasa , tako da nikad nebi doslo do zabune, svako bi dobio svoju porudzbinu! :ppozdrav:
 
ta idi...nisu crvenu dali...sad se kao busaju "dace,samo da krene akcija opet...." a kamoli za prsluke!
 
Vid' ovo sad sam pogledao ko je uplatio za forum donaciju,sve razumni clanovi.Samo ima puno vise onih koji dizu pobunu kad forum prvi put zakoci a kad treba da se izvadi zmija onda se cuti. ::lose::
 
Krajem oktobra će se pokrenuti sledeća akcija za članove foruma, sad trenutno gledamo šta bi prvo moglo da se radi od toga svega.
 
Nazad
Vrh