Majice i kačketi

toshiba

Član
Učlanjen(a)
12 Sep 2010
Poruka
1.243
Kad bi pored logo-a foruma bio i nick, mislim da bi tad skoro svi kupili :cao:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.568
Pogresno mislite,ko je hteo da kupi kupio je ko nije nece ni u sledecem krugu(mislim na clanove koji su tad bili aktivni na forumu).

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.568
Bice nesto cim prodju praznici,dogovorio sam se sa kolegama sta samo dok prodju praznici pa prodavnice izadju sa cenama pred nas onda cemo videti junake na delu. :ppozdrav:

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
ne , nek bude Izbor pa ko je Domacin neka bude , ko je skromniji nek uzme majcui kacket ocu kad izadjem u selo da cekam musterije da imaju sta da vide , DRUG CLAN JEB...... :haha: :haha: :haha:
Dao sam , 2-3 za majcui kacket , dao sam 1 za prijateljstvo foruma , a dacu i 5-icu za ceo komplet
KAD VOLEM-VOLEM a sad idem u kafance

octavianb007

Član
Učlanjen(a)
30 Nov 2010
Poruka
38
Evo ja predlazem ovako.

Da se napravi jedna lista ko zeli da kupi majce,kacket,prsluk i da se otvori neki racun u banci gde mozemo da uplatimo novac.

Ako prijavljeni korisnik nije uplatio, nece nista da dobije.Drugim recima radi se majca,kacket,prsluk posle uplate.Zato bih molio nekog da napravi tu listu i da nam da racun gde mozemo da uplatimo.

Mislim da je tako najbolje da pre platimo nego da se uradi neznam ni ja koliko primeraka pa da na kraju ostane viska. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Hocu majcu :udri: :udri: :udri:.Ne pitam koliko kosta. :haha: :haha: :haha:

Rale 83

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
22 Dec 2009
Poruka
3.718
octavianb007 je napisao(la):
Evo ja predlazem ovako.

Da se napravi jedna lista ko zeli da kupi majce,kacket,prsluk i da se otvori neki racun u banci gde mozemo da uplatimo novac.

Ako prijavljeni korisnik nije uplatio, nece nista da dobije.Drugim recima radi se majca,kacket,prsluk posle uplate.Zato bih molio nekog da napravi tu listu i da nam da racun gde mozemo da uplatimo.

Mislim da je tako najbolje da pre platimo nego da se uradi neznam ni ja koliko primeraka pa da na kraju ostane viska. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Hocu majcu :udri: :udri: :udri:.Ne pitam koliko kosta. :haha: :haha: :haha:
Pametan si ti , cuvaj se od japanaca .
Naravno da se tako radi , u srbiji kad se spomene ::novac:: nemozes nikome da verujes

octavianb007

Član
Učlanjen(a)
30 Nov 2010
Poruka
38
Dobro,ali ko je volontar za listu :cao:

Ako nece niko ja cu da napravim tu listu samo da mi kaze onaj ko pravi majce koje podatke treba da mu sakupim. :ppozdrav:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.568
Bili su N.A. i Branko,sad se N.A. opet sprema i bice nesto,samo dok prodju praznici,a ako ima neko voljan za majicu a da ne pita za cenu nek mi se slobodno javi. :D :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1294189023[/time]

francuz

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
12 Jan 2010
Poruka
1.565
Ajde bre glavu gore, ko hoce neka se prijavi, odnosno pustite opet onaj oglas za prijavljivanje sa br tek racuna, pa posle uplata sledi ostalo....

Ja sam oran za 2 para kacketa i majica, a prsluk dok ne vidim neznam.

Karalic

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Jun 2009
Poruka
1.479
francuz je napisao(la):
Ajde bre glavu gore, ko hoce neka se prijavi, odnosno pustite opet onaj oglas za prijavljivanje sa br tek racuna, pa posle uplata sledi ostalo....

Ja sam oran za 2 para kacketa i majica, a prsluk dok ne vidim neznam.
Meni samo kacket. a prsluk mi ne treba ..Ostao mi pancir prsluk, za sad je dobar. :haha: :ppozdrav:

poelbuster

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Nov 2009
Poruka
3
North ARMY je napisao(la):
Bili su N.A. i Branko,sad se N.A. opet sprema i bice nesto,samo dok prodju praznici,a ako ima neko voljan za majicu a da ne pita za cenu nek mi se slobodno javi. :D :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1294163823[/time]
Bilo bi lepo da se ljudski rastanemo .Ja nisam nikoga ni blatio ni vređao ali sam shvatio da se na ovom forumu jedno govori a drugo radi.
Pozdravljam onih nekoliko dobrih ljudi koje sam upoznao i koji su se raspitivali za moje zdravlje.Hvala Bogu živ sam i zdrav što i vama želim.

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.326
Eto, opet ne završenog posla, za koji potpuno prihvatam i odgovornost i sramotu...

Vrh