MAHINDRA

Gledao sam Armatrac 604e od 58ks, lep traktor, kabina zadihtovana, ali ono sto mi se nije dopalo je: motor sa 3 klipa nekako sporo prima gas, unutra kabina sa komandama na desnoj strani ali nekako mi je delovala previse plasticna, bez obzira sto je kabina zadihtovana buka od motora je ista i kad zatvoris vrata i kad otvoris, klimu nema tako da to sto je kabina zadihtovana ne igra ulogu ako moram da otvorim prozor na njivi, bitna stavka je potrosnja goriva za koju mi je vlasnik rekao da je poveca, cena ovog traktora je oko 20470eura. Bio je i u nizoj verziji za vocnjake, ali on ima bas nizak klirens i kosta oko 18000eura.
Dobar ali skup Hattat c serija od 60ks cena oko 26000eura.
Dobar ali skup LS XR50 odlican korejski traktor cena oko 26000eura
ITO neki ga kude, neki ga hvale kineski traktor sa "FIAT-ovim" motorom, i katastofalnim gumama koje se trose nenormalno cena oko 15000eura.
LOVOL 504, kad sam ga video, u istoj prodavnici gde je bio i Hattat, nisam hteo ni da ga gledam spolja mi je delovao bas onako KINESKI.
Mahindra mi je bas onako legla, kabina komotna, komande klasicne slicne kao na MTZ, menjac se lepo salta, kad joj dam gas odma prima, garancija 3 godine, po iskustvima drugara koji ih imaju svi su prezadovoljni, nesvidja mi se sto je bucna u kabini pa se radio ne cuje i mogli su malo bolje zadihtovati kabinu ali nije mi to toliko bitno, bitno mi je da je jednostavna za upravljanje i mala potrosnja.
Ovo sto sam napisao je moje vidjenje traktora koje sam gledao, ali ih nisam probao, tako da mozda i nisam u pravu, kao sto sam ranije napisao kad budem nesto konkretno radio napisacu iskustva

Jel moze tvoj Telefon za Neku informaciji oko mahindre rad Sam da ga kupim
 
Mene interesuje da li se istopila? 🤔 Neki stručnjak na fejsu pisao kako ne sme da radi duže od 10 sati dnevno jer ako se zezneš pa produžiš par sati traktor ti se istopi. 🤣
 
Taj je jak stručnjak, samo normalno opterećenje i bez pregrijavanja i nemoraš ga gasiti do kraja radnog vijeka ili gašenje da se samo ulje zamijeni, to važi za sve traktore. Ako ga preopteretiš može se istopiti za 2h.
 
Pa ja sa njom sejem pošto je majevica poteška za fergusona,medjutim za špartanje već nije...mada sam se raspitivao pa ako nadjem od 577 felne sa gumama onda ulazi
 
Више би волео да је мало влажнија🤣превише је сува за мој укус нигде није процурила за 9 год(04.05 биће 10)...а баш се трудим🤣Треба ми ништо влажније🤭🤭🤭
 
Jesu suve to priznam!!!!
Ali vozio sam i radio sa njima 475_595
Ne leže mi nikako
Onaj prednji trap nizak, kad ulazim opičim glavom o retrovizor
Nije mi pregledna
Okretna jeste i jako dobro koči
Mada obrtni moment je na višim obrtajima
Ako hoćeš nešto da uradiš na njoj to je muka
Npr menjao sam vodenu pumpu pola traktora rastavljaš
Sistem zatezanja remena ubi konja idi peške
Pumpa oko 90e
Onda kad sednem nije mi udobno, ako hoću menjač meni pa napred moram desnu nogu da sklonim
Ručna joj van kabine.
Iznenadilo me što Kardan može i kontra da vrti kad ne razbi balirku!!!!!!!!
Onaj španer kompresora nema kome nije crko već na 300_400h
Tako da uopšte nisam zadovoljan traktorom koji košta 17_18000e ima navodno 60ks i ne može u brazdi da se poredi sa 560
Komšija zakačio leoparda krivu gredu i nema šanse, 2,8m spremač muka živa
Dva pobeda prikolice oko 14t zrna to joj muka isto
Vidim da je razočaran!!!!!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
IMT 560 ima celih 58ks i mislim da bi u brazdi pojeo tu manhidru 595

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh