MAHINDRA

Ima kod mene dva takva, pokazali su se dobro.
 
Posle analize rezultata ankete na mom kanalu, pokušaćemo da dobijemo na testiranje desetak mašina koje ste vi izglasali... Agropanonka nam je bila uz put pa smo Teča i ja rešili da svratimo i on je želeo da isproba Mahindru 6050 dw a ja sam iskoristio priliku da pogledam šta još ima od mašina iz ankete...
 
Nisam verovao da u Srbiji negde ima onoliko novih traktora na jednom mestu. Možda zato što ovde u okolini Niša nema ni jedna takva firma gde može da se vidi bilo koji nov traktor. Eventualno ponekad ima jedan ili dva u AutoMG i to je sve.
 
@olalija
Kao sto sam komentarisao i na yt, bilo bi lepo videti na prolece u radu kominaciju majindre i hms sejalice, zanima me kako binse traktor ponašao sa takvom vrstom sejalice jer ipak zahtevnina i teža od klasičnih raonih sejalica (olt, nodet, agrija..)
Nedavno sam razgovarao sa pridavcem iz AP bas vezano za ovu kombinaciju i on tvrdi da bi to islo bez problema.
 
Nisam verovao da u Srbiji negde ima onoliko novih traktora na jednom mestu. Možda zato što ovde u okolini Niša nema ni jedna takva firma gde može da se vidi bilo koji nov traktor. Eventualno ponekad ima jedan ili dva u AutoMG i to je sve.
Skoro 500 Rusa je prodato u 2021 godini... + Mahindre ... Koliko je AP prodala sama traktora, toliko svi ostali prodavci nisu prodali svi zajedno traktora za godinu dana..... Inače ima još 1 plac gde ima takođe minimum još 100 komada...
 
Kod nas je došlo dosta tih Mahindri u poslednjih nekoliko godina.Nisam čuo da se neko žali, uglavnom su zamenile IMT.
 
Rano je to još za neke analize kao što je Matić pomenuo rade neke sporedne poslove dok ovi imt-i još uvek rade a nekad su radili sve.
 
Takva je da AGROPANONKA nema kardansku lamelu za 475!!!!!!!!!
I neće imati još 3 meseca!!!!!
Nedam ja SLINAVKA iz
Industrija
Masnih
Traktora

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka za delove ne znam i za ove vece modele nisam nesto upucen jer ih slabo srecem al ove male od 40 i kusur ili koliko vec konja, one male gadne svi imaju reci hvale.
Ima ih cini mi se najvise od svih i nisam cuo da se neko zali da imaju nege fabricke falinke.
 
@olalija
Kao sto sam komentarisao i na yt, bilo bi lepo videti na prolece u radu kominaciju majindre i hms sejalice, zanima me kako binse traktor ponašao sa takvom vrstom sejalice jer ipak zahtevnina i teža od klasičnih raonih sejalica (olt, nodet, agrija..)
Nedavno sam razgovarao sa pridavcem iz AP bas vezano za ovu kombinaciju i on tvrdi da bi to islo bez problema.
Jedan seoski zet iz Srbobrana sa Mahindrom 595 nosi (mislim da je diskosna) 6 redi maju sejacicu.
Vidjam ih u prolece i ide to dosta dobro.
I sam sam se iznenadio mislio dam da je ojacana neka hidrulika. Shodno tome, ako se misli na 4 reda, hms mislim da nosi bez problema.
 
Pa ne bi trebalo da imaju onda drugačiji odnos prema Mahindri. Ako je dobra firma onda za sve treba da bude isto
Krenuo si od pogrešnog zaključka i sad izvodiš nove na osnovu toga. Niko u životu nije tvrdio da postoji zaliha delova za HMS, Tinaz, Ozduman,Alpler, Hisarlar, Irtec,Mahindru ili šta već...Uvek se govorilo da ima delova za Belorusa, ostale niko nije ni spominjao. Ne znam stanje u AP ali znam da sam tražio neki šraf što sam izgubio sa HMS sejalice i rekao mi je lik iz rezervnih delova da nema. Možemo doneti zaključak da je možda problem i u proizvođaču s obzirom na iskustva koja sam čuo da ima Agrotech sa nabavkom delova iz Turske za Armatraca...
 
Nazad
Vrh