LTZ

Radimo polako
95e01e59c4aedcd41a4936bc122a5b0e.jpg


Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 
Zadnje su mi Voltyre. Menjao ih baš tako u kompletu a pre toga farbao felne unutra. Mekane su kao za biciklu :D sam sam ih montirao za čas posla i mislio sam da sam bacio pare. Međutim evo osma godina, prezadovoljan sam. Ne znam 8.3 da li bi se uklopile u automatsku prednju vuču? Koliko se sećam u katalogu traktora piše da mogu 7.80 do 8.20. A ne znam ni gde ih nabaviti.
Kama je u modi u zadnje vreme. Kamiondžije ih koriste i kažu da je isplativa guma. Ali ni njih ne znam gde nabaviti, niko mi njih nije ponudio. Svi nude Rumine i Turske.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Firma iz Cacka koja prodaje sve marke ruskih guma. Verovatno da salju brzom postom. Sto se dimenzije 8.3 r20 tice, stavljaj i ne razmisljaj. Kod mene su vec godinu i 6 meseci na traktoru i samo reci hvale imam. Kupljene su u istoj firmi.


http://cajkam.rs
 
pozdrav ljudi :cao:
jel zna neko koliko ulja ide u motor ,koliko u hidrauliku ? u pitanju je rus t40 .prijatelj treba da menja, a nema pojma koliko mu treba .
 
nepunih 11 litara u motor ide.. a u hidrauliku koliko imas, kupi 20l (sae 30 ide u hidrauliku), trebace mu..:) salim se, ne znam tacno..
 
Ako neko od kolega u krugu od 50ak km od Sombora ima korektnog T40 duplaka na prodaju nek mi se javi u poruke, hvala.
 
Sa prednjom vucom. Klasika rus ko rus, deluje dobar, videcemo kako ce se pokazati u njivi.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Visok je za pskanje i za vući prikolice kroz njivu,zimi za cisternu i za otići do salaša sa njim vući prikolice za bale
 
Ok ko hoce da ulaze,ja sam mislio nabaciti samo neku za 200 300 evrova,i gas gas ..ja se ziv polomi u vu kad ulazim,a i vidljivost je ko u tenku...
Samo mi ta kabina bode oči,ostalo zadovoljava u odnosu na ulozeni novac..
Zdravo sposoban traktor sa ne tako velikom potrosnjom...
 
Ja sam imao 2 takva rusa
Prvi nije bio duplak kupljen 72-73 uradio 14000h do 94 pojeo 2 motora I 4 razvoda motora I 1 menjac
drugi duplak kupljen 81 I uvek bio krsh jedva sastavio 8000h sa tri motora I 2 menjaca
E sad koliko se isplati uzeti polovan koji vec ima 25-35g
Drugar je uzeo 73g od prvog vlasnika bio je ko oko terao ga 1000h bez greske I prodao
A mislim da bi kabina sela od RAKOVICE ona velika

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ko planira povrce koje ide na sadilicu da radi sa t40 neka ga se mane odmah.Traktor je prebrz u prvoj sporoj i ljudi ne stizu da spustaju rasad.Nema veze sa temom ali mozda nekom pomogne pri izboru.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh