LTZ

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.243
Koliko je bio para?Jaću izgleda kupiti jednog sa prednjom vučom,idealan mije za papriku

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.243
Visok je za pskanje i za vući prikolice kroz njivu,zimi za cisternu i za otići do salaša sa njim vući prikolice za bale

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.833
Ok ko hoce da ulaze,ja sam mislio nabaciti samo neku za 200 300 evrova,i gas gas ..ja se ziv polomi u vu kad ulazim,a i vidljivost je ko u tenku...
Samo mi ta kabina bode oči,ostalo zadovoljava u odnosu na ulozeni novac..
Zdravo sposoban traktor sa ne tako velikom potrosnjom...

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.712
Ja sam imao 2 takva rusa
Prvi nije bio duplak kupljen 72-73 uradio 14000h do 94 pojeo 2 motora I 4 razvoda motora I 1 menjac
drugi duplak kupljen 81 I uvek bio krsh jedva sastavio 8000h sa tri motora I 2 menjaca
E sad koliko se isplati uzeti polovan koji vec ima 25-35g
Drugar je uzeo 73g od prvog vlasnika bio je ko oko terao ga 1000h bez greske I prodao
A mislim da bi kabina sela od RAKOVICE ona velika

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Bi Zeleni

Član
Učlanjen(a)
16 Dec 2011
Poruka
1.568
Ko planira povrce koje ide na sadilicu da radi sa t40 neka ga se mane odmah.Traktor je prebrz u prvoj sporoj i ljudi ne stizu da spustaju rasad.Nema veze sa temom ali mozda nekom pomogne pri izboru.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.243
Imam ja još tri traktora,ovaj bi mi trebo sa poslove koje sam naveo ,možda će drugar prodavati jeda kom treba uraditi motor i promeniti gume ostalo kaže daje sve u redu i cena bi bila takva spram stanja

srdjan7

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
3.512
Ja sam imao 2 takva rusa
Prvi nije bio duplak kupljen 72-73 uradio 14000h do 94 pojeo 2 motora I 4 razvoda motora I 1 menjac
drugi duplak kupljen 81 I uvek bio krsh jedva sastavio 8000h sa tri motora I 2 menjaca
E sad koliko se isplati uzeti polovan koji vec ima 25-35g
Drugar je uzeo 73g od prvog vlasnika bio je ko oko terao ga 1000h bez greske I prodao
A mislim da bi kabina sela od RAKOVICE ona velika

Kupljen nov 77...jos nisu menjani ni lezajevi na radilici,jednom zamenjeni klipovi sa karikama... kakvi crni razvodi,menjanje menjaca???ako se iole vodi racuna o masini-to je veoma zahvalan traktor...

LTZ T-40

Član
Učlanjen(a)
17 Dec 2009
Poruka
650
Placen 1680e, trebaju neke stvari da se predihtuju i zadnje gume su losije mada to me nebrine posto imam nove na svom pa cu prebaciti na ovoga. Menjac skroz ispravan, motor deluje dobro, hidraulik dobar...
Imam T40 od '97, nikad nikakav problem sa motorom nisam imao, sa menjacem je bilo kojecega ali traktor i dan danas sluzi. Duplaka smo uzeli samo zbog neke brdske zemlje sto obradjujemo gde stvarno treba prednja vuca. Mislim da je skroz korektna cena i da za te pare oko 2000e nema sposobniji traktor da se kupi.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

Učlanjen(a)
30 Okt 2009
Poruka
1.599
Drugari sta moze da bude na t40 od jesenas kad sam vuko prikolicu na poluge sporo dize poluge onako na sec i posle nekog vremena spadnu malo pa moram do njive da podizem. Jel pumpa otisla ili je do razvodnika, a i volan kad se zagreje ide teze.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.712
I'ma jedan dibar T40 nove gume nazad prvi vlasnik prva boja nije otvaran motor 1500e

Aki.w

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2018
Poruka
116
pozdrav ljudi.
Danas sam sa drugom menjao pumpu hidraulike na t 40 i greskom je kupljena jaca pumpa, mislim da je desetka. pumpa sve pase sraf na sraf samo je malo veca. kad smo upalili traktor u kabini nesto non stop zuji ,verovatno u razvodniku.
jel imao neko takav problem ,kako ga resiti ??

Učlanjen(a)
30 Okt 2009
Poruka
1.599
pozdrav ljudi.
Danas sam sa drugom menjao pumpu hidraulike na t 40 i greskom je kupljena jaca pumpa, mislim da je desetka. pumpa sve pase sraf na sraf samo je malo veca. kad smo upalili traktor u kabini nesto non stop zuji ,verovatno u razvodniku.
Kolko para bila pumpa i gde si kupio

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

dobrodol

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2010
Poruka
2.444
pozdrav ljudi.
Pa normalno je da zuji...
Znači da ulje cirkuliše...
Moram se nadovezati, Vladimirec ima "sličan" sistem, i posle remonta pumpe hidraulike (u mene), ista "pojava" kao i kod Vas...
Primetno je "jači" odziv hidraulike...
Po meni, ne bi trebalo ni malo da Vas zabrinjava...

Vrh