LTZ

Nisam ni mislio da je taj LTZ 95ks, vec me je zanimalo da limu je motor slican. Evo modela koji trazimo.



mrCgIcqFS7ba-1811059.jpeg






mrCgIcqFS7ba-1811061.jpeg
 
A sto nisu valjda toliko losi ?Gle kako su na ovom gore lose odradili blatobrane .
 
pkb a hauba?a tek kad bi video de stoji glava upravljaca pa jos koje kakve zezalice sa kocnicama hidroulikom neke budze na sve strane ni konstruktori valjda neznaju za cega su:osmeh:
 
pkb a hauba?a tek kad bi video de stoji glava upravljaca pa jos koje kakve zezalice sa kocnicama hidroulikom neke budze na sve strane ni konstruktori valjda neznaju za cega su:osmeh:

Upravu si nina sta ne lice a motaju se dosta dugo po oglasima... Znaci bolje sto smo odustali od kupovine.. (moj cale je rekao gle ga samo toliko para a 400-500 sati) ali ipak smo videli da to niko nece i da svaki put cena sve niza... Odo ja u :off_topic:
 
Mnogo mi bolje izgleda LTZ 55A + ako se uklopi odgovarajuca farba. A menjac motor isti, kao na starim modelima, sto znaci znas sta od tog traktora mozes ocekivati, kada pogledas starije modele.



image.aspx
 
  • Like
Reagovanja: PKB
ma onaj sa oglasa je t 40 ili 55 ma dobar traktor sigurno to je vazdusar kupio bi ga da mi treba odma
 
Ja nisam video vise u prodaju kao moj Ltz 60 AB kako pise na njemu a po carinskim papirima AV ,zapremina motora 4940 ccm,motor D248,auspuh sa desne strane.,ali ngde nepise tornado.
 
Ima ih druze zuba, auspuh sa desne starane i motor D 248, 51 kw, pise tornado u saobracajnoj. Svi na forumu govore kako ne valjaju al nikako da nadjem nesto pojeftino, ako vec ne valjaju.
 
Imam jedno pitanje u vezi T-40, da li ima dve brzine na kardanu ili ne.. I ako neko mozda zna pri koliko obrtaja motora razvija 540 obrtaja kardana??? :sta:

- - - - - - - - - -

Juce u oglasima naleteh na T-40 za 500 evra... Rekoh da proverim danas dal idalje stoji oglas i nema ga vise... :osmeh: Jedan dan i gotovo prodao se ili nesto drugo...
 
Pa jeste za dzaba ali nisam nesto razmisljao bas sad o kupovini.. (van sezone neznam gde cu prvo ::novac::).. A i 100% je bio bez prednje.. U Krepoljinu se prodao jedan T-40as za 700 evra kad ja krenuo zove me drug koji ga je nasao i kaze nemoj da dolazis prodat je...
 
Planiram malo (ako ga kupim) da ga teram u berbu kukuruza.... Zato pitam za obrtaje kardana... Hvala svima.. :ppozdrav:
 
Pa normalno prvo isplaniram poslove za koje mi treba pa onda birem traktore... :osmeh: Sad mi je potreban jedan traktor tu do 60ks,da malo odmeni 539,jer prosle jeseni sam imao problema sa 539 i posao je dosta kasnio... ::lose:: Kad imam vise traktora ne bojim se bas kvarova..
 
Ljudi, kako resavate problem mesanja ulja na pr. kod kipovanja sa t40 i njegovim sae 30 i uljima koja su u prikljucnim masinama?
 
Nazad
Vrh