LTZ

Ja sam hteo da idem da je vidim pa mozda i da je kupim jer ovako izgleda ocuvano jako...nego sta mu fali koju manu ima ako nije tajna da nebi isao za dzabe?
 
Ako kupuješ za sebe a ne za preprodaju imaš u oglasima nekoliko LTZ od 2002 i mladje za cenu koju si naveo svi od prvog vlasnika . Svi osdtali traktori su odavno punoletni terali ih kurta i murta i uglavnom završili kod preprodavaca koji se ugrade par stotina eura i bitno je što pre da odu dalje !Navažnije je da se pridržavaš onog što piše u oglasu : Traktor je 60 i nešto konja , pa tako ga tretiraj i nećeš požaliti !

- - - - - - - - - -

Stari Vujadine kad pazariš javi da zalijemo !
 
Nasedao sam vise puta na slike traktora i bespotrebno prelazi stotine kilometara. Nije zlato sve sto sija !!! Kolega misika, bilo koji da pazarim bicete obavesteni. A nismo daleko ni za nekakvu ozbiljniju saradnju, aldumas se podrazumeva. I danas sam se cuo sa majstorima u vezi LTZ-a. Istina, ne hvale ga, al se slazu da bih moje potrebe zadovoljio. Za tako malo para to godiste i tu snagu nije lako naci. I sami ste rekli, a i danasnji majstori, postuj njegove mogucnosti i ne trazi od njega ono sto realni ne moze, sluzice te dugo.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Jedan sam od retkih koji verujem u deda mraza , pa mi jžao što si pošteno pitao a naši drugovi tako odgovorili ... Drago mi je da i sam svaćaš da raspolažeš sa najmanjo sumom novca . Mene su kvazi drugovi nagovorili da kupim traktor pa se sad češem gde me ne svrbi .LTZ je ovog trenutka najbolja kupovina - javi se sve se da srediti dok su pare u tebe !!
 
Nego sto se tice gorenavedenog problema sa iskljucivanjem hidraulicne pumpe ta t40, palo mi je na pamet da nije do pumpe koja izgleda da nije originalna:

20130112160618.jpg


20130112160640.jpg




Da li neko ima iskustva sa istom?
 
To je pumpa novijeg tipa,ima veci protok nego stara.
Nisam siguran da li bi mogla da ima veze sa time sto nece da se iskljuci,skini je najbolje pa pogledaj,to je 5 min posla.
Inace kako radi hidraulika sa tom pumpom,mislim volan i poluge?jel ima dobar odziv?
 
To je pumpa novijeg tipa,ima veci protok nego stara.
Nisam siguran da li bi mogla da ima veze sa time sto nece da se iskljuci,skini je najbolje pa pogledaj,to je 5 min posla.
Inace kako radi hidraulika sa tom pumpom,mislim volan i poluge?jel ima dobar odziv?

Radi dobro, po nekad volan pobrljavi kod veceg, kratkog manevrisanja ali to je mozda i do razvodnika, ventila j... li ga. Inace poluge dizu ali ne bas na leru, osim kad je hladan traktor.
 
Postovani forumasi ! Ima li neko da se moze pofvaliti sa LTZ60AB tornado, pa da se cujemo. Uglavnom ga kudite. Zainteresovan sam za jedan iz 2005g. sa malo radnih casova i dobro ocuvan. Ne bih radio kod mene teske poslove. Uglavnom drljca, kembridz, prskalica, prevoz. Oranje, tanjiranje . . jedino ako veliki "vrisne" pa dok se ne popravi.
poz kod mene je ltz 55 i zadovoljan ,teram ga vise nego sto on moze al izdrzaje
 
Nazad
Vrh