LTZ

Ja sam pozvao taj oglas i javila se jedna zena razdrala se na mene posteno... Jer je to pravi oglas ili je neko stavio samo iz zezanja??? Svasta mi nepricala da prestanem da zezam kakav traktro,ti to mene zezas I spusti slusalicu...???:sta: Hteo sam da pitam zasta bi ga menjao i koja je zadnja cena...
 
imam imt 539 uradjena je generalna 2010god sve promenjeno na motoru ostao samo stari blok motora pa bih uzeo jos jedan traktor zasada obradjujem malo zemlje 1ha psenice i 1 ha kukuruza i kosim mozda 4-5ha neznam koji traktor da uzmem u dilemi sam
 
U principu od tog traktora treba bezati. Ko zna ko je sve taj traktor lomio. Spoljasnji izgled sve otkriva a kolika je redovno odrzavan i podmazivan govori kardan na prednjem levom reduktoru. A tek motor i menjac iz unutra to vec ne smem ni da pomislim. Traktor je ok ukoliko je rec o prodaji delova ali nista vise, uz malu korekciju cene. Ako ga neko kupi i odluci se da ga sredjuje nek mu je Bog u pomoci.
 
Imam 820,IMR 65,IMT539 i Vladimirca... Pa neznam nesto me uzasno privlaci taj T40as neka visa sila..:haha: Pa neznam ja mislim da posle IMT 539 taj T40 ce da mi pravi najvise sati,planiram da sa njim berem,drljam,kosim,baliram,vucem prikolice.. A i fali mi jedan traktor za jednog vozaca a taj mi zapao za oko....

- - - - - - - - - -

U principu od tog traktora treba bezati. Ko zna ko je sve taj traktor lomio. Spoljasnji izgled sve otkriva a kolika je redovno odrzavan i podmazivan govori kardan na prednjem levom reduktoru. A tek motor i menjac iz unutra to vec ne smem ni da pomislim. Traktor je ok ukoliko je rec o prodaji delova ali nista vise, uz malu korekciju cene. Ako ga neko kupi i odluci se da ga sredjuje nek mu je Bog u pomoci.


Ja sam mislio da ga kupim i rasturim u delove ali mu je ta cena prevelika... Bar ja tako mislim...
 
Imam 820,IMR 65,IMT539 i Vladimirca... Pa neznam nesto me uzasno privlaci taj T40as neka visa sila..:haha: Pa neznam ja mislim da posle IMT 539 taj T40 ce da mi pravi najvise sati,planiram da sa njim berem,drljam,kosim,baliram,vucem prikolice.. A i fali mi jedan traktor za jednog vozaca a taj mi zapao za oko....

- - - - - - - - - -




Ja sam mislio da ga kupim i rasturim u delove ali mu je ta cena prevelika... Bar ja tako mislim...

Taj traktor se do skoro vukao na polovnim automobilima krs zivi.
 
Taj iz Adasevaca je natovaren proslu nedelju na kamion navece,ne znam za koje pare ali je otisao. Zanimljivo majstora nije video od kad je izasao iz fabrike,samo ga poslepa i tera.
 
anthrax evo obecanih slika.


img20121201001.jpg





img20121201002.jpg





img20121201003.jpg


- - - - - - - - - -

Imas i sliku posebno mehanizma za zabravljaivanje rude.


Evo i nekih slika T40 u jesenjim poslovima ove godine. A iz oranja sam nekako slike obrisao... Izvinjavam se za kvalitet slika, kamera niske rezolucije.::jako_besan::





img0015aef.jpg





img0016aqr.jpg


- - - - - - - - - -

img0013afgu.jpg
 
Vladj jedno pitanje za tebe sta se desilo svim tim kukama sa T40??? Ama ni jedan kojeg sam gledao nema kuku a retki imaju onu kuku na polugama i ubedjuju me da tu vucem prikolicu,pa nepada mi napamet da tu kacim prikolicu punu stajnjaka da se drzi na klip hidraulike.. Zar ni jedan vlasnik nema kuku orginalnu kuku njegovu sve neke prepravke to ne razumem... Te njihove kuke kao da su u zemlju propale..
 
Vladj jedno pitanje za tebe sta se desilo svim tim kukama sa T40??? Ama ni jedan kojeg sam gledao nema kuku a retki imaju onu kuku na polugama i ubedjuju me da tu vucem prikolicu,pa nepada mi napamet da tu kacim prikolicu punu stajnjaka da se drzi na klip hidraulike.. Zar ni jedan vlasnik nema kuku orginalnu kuku njegovu sve neke prepravke to ne razumem... Te njihove kuke kao da su u zemlju propale..

Sta se desilo ne znam. Meni je traktor stigao sa prepravljenom kukom. A kod mene postoje 2 slucaja gde su T40 traktori kupljeni novi i vec 30 godina koriste tu kuku na polugama za kacenje jednoosovinki, samo visinu nasteluju na poteznicama da ne trpi hidraulika. Mada pre bih rekao da su takve kuke predvidjene za dvoosovinke prikolice.
 
Pa 100% su za dvo osovinke prikolice nikada ne bi tu kacio jedno osovinku prepunjenu nekog tereta em je mnogo udaljeno od traktora...
 
Nazad
Vrh