LTZ

Pogledaj na tom sajtu sa desne strane onog duplaka koju kabinu ima.. Ekstra je joj da ima takvih kod nas nego su svi sa onom malom kabinom,ali meni ne smeta ni ona bolja je mala kabina nego veca od traktora ko na zetora..
 
Pa za Rusa mi jos i deluje kao moguce,ali Ferguson da digne 1100 kg,deluje bas mnogo.U stvari mozda se misli na tezinu koju moze samo podici,ali ne i da se krece i radi s njom,valjda...
 
Da ne bude da lazem....



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazz.jpg
 
A evo jos jedne po meni odlicne kreacije T40 sa MTZ kabinom. Najbolje su prepravke iznutra odradjene.




photo10td.jpg




photo16tc.jpg




photo17w.jpg
 
Tabla bih rekao da je pravljena,pa posle presvucena i uklapani satovi od ko zna cega.
Izgleda odlicno,ali mislim da je ovo bila djavolja prepravka,ko zna kolko je trajalo da se ovako nesto uradi,a jos kod nas ovakva kabina kosta ko pola T 40,ako ne i vise:haha:
 
Mislim da je rucni rad, a satovi ne znam od cega su. Izbacio je pregradu za akumulator a dobio je mnogo prostora u kabini.

- - - - - - - - - -

Petar84 Ajde da ubedimo vlasnike Mtz da su kabine na LTZ kvalitetnije od njihovih pa da menjamo glava za glavu.:haha:
 
Meni ne smeta toliko kabina na T40 nekako je srazmerna sa traktorom ova mu je skoro prevelika.. Mozda da je malo preglednija kabina od t40.. A za prostor se nemogu zaliti sedeo sam u komsijin i ima solidno mesta ne treba mi mesto za igranku... Samo bi je tapacirao iznutra i uradio tvrd krov i to je to...
 
Moze :osmeh: Ako nista,bar da se vadimo da je bezbednija,onaj ram iznutra treba sila da iskrivi:riba:

Ciro nije kod originalne kabine tolko problem velicina,kolko je mala staklena povrsina i nedostatak stakala u prednjim donjim uglovima,pa kad recimo sejes,pogotovo kada marker gledas sa leve strane,moras delimicno da izbacis glavu napolje,ko nije sejao sa T 40 ne zna sta je sex:sjasi:
Problem je i sto svi limovi na njoj zvone kako god da su stegnuti.
 
A i ram unutar kabine ima i lekovita dejstva, leci glavobolju. :osmeh: Kabina za zimske uslove je ok, ali bilo kakav precizniji posao da radis sa njime moras se saginjati zbog malih prozora.
 
To se u potpunosti slazem sa vama da su mali prozori video sam negde sliku da je jedan uradio skroz veliki prozor pozadi koliko god je mogao..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh