LTZ

Ovaj lik sto je meni radio usluzno tanjiranje jesenas za psenicu vukao je sa nekim MF-om od 110 konja traktor je zesce zapinjao usbrdo sa ukljucenom prednjom vucom, Tanjiraca je bila V 28 diska sad koja marka neznam. Zato mi je malo nelogicno da je lako vuce mnogo slabiji traktor. Mislim da bi T-40 odradjivao poso sa nekom V tanjiracom od 24 diska ako takva postoji (ja je nisam video) Jedan moj prijatelj sa 577 bez prednje vuce,vuce tesku tanjiracu 32 tanjira ide do osovine u zemlju bez problema prva brza gas u patos.Sto mi je opet nelogicno,ili je zemlja koju je tanjirao bas bila mekana. Na mojim njivama iznenadio me je ovaj sa MF-om kako tesko vuce. Za to bih voleo da cujem nekog ko je vukao bilo koju tesku tanjiracu sa T-40 . Potrebam mi je trakto za takvu vrstu tanjiranja da ne kupim T-40 pa da se za.ebem.
 
Sa t40 nemozes pogresiti vuce on 2.4 siguran sam... A takva tanjiraca ima kod mene u selu vuce je isto rakovica 76..
 
ja sa t-40 orao 15kj na dan, plug tri glave prevrtac 3x45. jel ovo u rangu vase diskusije ili da pojacam
 
rakovica 76 treba da ima s44 motor ko 577 pa nevidim zasto ne bi mogla da vuce tanjiracu ako moze sedmak ,a t 40 mislim da bi mu naj bolje bilo da vuce nosenu v 24
 
Motor jeste isti,ali precnik klipova nije.577 ima 70ks po knjigama,a rakovica 76 ima 76ks isto po knjigama.
 
zasto ????
kad sam na oglasima video vucnu od 24 tanjira i 1100 kg tezine !!! a vuce je imt 577,a moje misljenje je da je mtz t-40 sa prednjom vucom ( moj t-40 ) u rangu sa imt 577 po konjima
hvala na svim obavestenjima !::super::::pomoc:;
T40 je kod nas vukao 30 diskova tanjiracu vucnu,bilo mu je jako tesko,imao je proklizavanje,ali nije dizao temperaturu.to je bilo samo jedne jeseni primoran da radi,ali odradio je posao,dok 577 bez prednje taj isti posao nije mogao da radi...nedostatak prednje vuce.
 
Nazad
Vrh