LTZ

Ja isto imam t 40 dv,ali ljudi budite realni,kao sto je i Srdjan napisao,moze da radi sa vucnom tanjiracom,ali samo ako je bas neophodno,na duze staze ako neko hoce da vozi i sacuva taj traktor je losa ideja da kupuje vucenu tanjiracu za isti,ima on i snage i tezine,ali to ipak nije posao za njega,sto neko rece nosena v 24 diska je prava mera.
 
Da li je neko nosio roto drljacu sa T40 i koji zahvat?

Probao ja od ortaka, 2.5 m zahvata sa mojim t40 bez prednje vuce. Vise sam vozio na 2 tocka jer nemam tegova napred. Inace traktor je lepo vrti, naravno aman punim gasom. Ortak ima 4x4 t40 sa tegovima i kaze da je nosi bez problema. Bez prednje vuce i tegova, prava mera bi bila RD od 2m po mom skromnom misljenju.
 
Vladj, nisam siguran da mogu da ocenim tezinu ali dizala mi je prednji kraj prilicno, ne verujem da je ispod 500 Kg onako bas odokativno.

Ljudi, danas sam trazio resenja za donje poteznice posto me to ceka za moj t40. Evo kako izgledaju dva resenja koje sam danas uslikao kod nas u selu:







Interesantna je ova automatska poteznica na prve 2 fotke ali mi deluje komplikovano malo. Na 3 slici je prilicno jednostavno resenje sa pola kuke od kamiona. Ako vas ne mrzi, ubacite neku fotku vasih poteznica pa da vidim sta mi je ciniti.
Hvala i poz!
 
Bice detaljnih slika za vikend.
Evo je jedna slika od ranije gde se nazire deo automatske kuke.



photo0017za.jpg
 
To ti niko ne moze reci ovako preko foruma,moras otici da ga vidis,ali gledano spolja,ovaj izgleda da je iskrcio amazonsku prasumu::sramota::
Kad bi ga dao za jedno 1200 e i da imas nekog racuna za sredjivanje,ovako nikako,bar po meni...
 
nasao sam bio jednog propalog motor nije los ali mu je potrebno bilo n0ove gume farbanje i dobro pranje za menjac nisam pitao a cena mu je bila 1000e
 
Ma ako je menjac dobar,vizuelno kolko tolko dobar i naravno kompletan sa delovima i cena ne vise od 1500 e isplati se uzeti ga.
I naravno gume takve da ne moras bas momentalno da ih menjas.
Ja sam prosle godine kada sam uzimao svog tragao bas dosta i nesto sto sam otprilike video je to da dobar T 40 dv,mislim na spolja,motor, menjac,hidraulika i gume ne mozes naci bez 2500 e minimum.Bez prednje vuce su jeftiniji.
Neposredno posle mog,u selo je stigao jos jedan,cena ako se dobro secam 1700 e,ali motor los,gume u srednje zalosnom stanju,spolja dobar,tako da kad saberes i oduzmes bez 2500 nemoj da trazis nista dobro gde u startu neces morati da zasuces rukave i otvoris novcanik.
 
motor dobar al su gume pas lose popucale pali ja se razmisljam dal da idem da ga uzmem vlasnik trazi 1000e al bi sigurno spustio cenu
 
Ja sam zvao tog ali ne vredi ni 1000 evra ako hoce 600 idem po njega odah.. Od nekih drugova sam cuo da je prodan T40as za 700 evra odlican na izgled gume ocajne... Od ovog nema nista ne vredi 1000e....
 
Nazad
Vrh