LTZ

063599905 Poljomehanika Novi Sad trebalo bi da drze delove za LTZ, a kodnjih sam uzimao delove za VTZ, dosta su kvalitetni. Nazovi ih i pogledaj jos negde za cenu nove. Ako ti je otislo srce na lameli onda nema svrhe prekivati. Ja sam prekovao lamelu pre jedno 5-6 godina ali sam imao ferode. A kada ga otvoris na pola pregledaj svaki deo kao i malu lamelu, ako je potrebno sta zameniti dok je vec prepolovljen.
 
Sav taj posao ne traje duze od 4 sata (ako imas nekoga ko je to vec radio). Lamela kosta oko 50e i najbolje da je narucis od "rusa" u Novom Sadu.
 
Sasa P Usluzan traktor za male pare, kome udobnost nije na prvom mestu.
Kad je traktor u pitanju udobnost mi nije prioritet, vazno je da moze da radi tesku zemlju da ore kvalitetno i da nepotrosi puno. T-40 i ne kosta puno delovi koliko znam nisu skupi. Jel radio ko od vas vlasnika skoro generalku na T-40 koliko para izlazi bez majstorskih ruku?
 
ja sam menjao na sezdesetki lamelu pre oko 4 meseci bila je 35 evradi,Vasa rus je dosta jeftin 0631523561 provereno
 
Hvala ljudi na kontaktima. Iskreno se nadam da nece biti problem sa lamelom jer smo ga prestelovali i ne proklizava vise. Srafovi na polugicama su bili steguti do kraja. Sad kvacilo hvata gde i treba. Sutra proba u teskoj smonici
 
Jezivo. Izgleda da je sumar, sudeci po prikolici i zalomljenom auspuhu. A od toliko prirodnih pejzaza on je bas odabrao groblje. :haha:







db9a95f2ec2e-800x600.jpg
 
Cena je pristupacna, ali dok se ne vidi uzivo i ne provoza nista ne mozes tvrditi a tu je i registracija i papiri kao sto rece clan Vojvodjanin.
 
20121107153117.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Rus je polagao prijemni danas na teskoj smonici u ledini. Oralo se rikverc x reverzer, nije moglo brze...
@ Sale: bas tom logikom sam se i ja vodio. Treba da znas i na koga se vodi traktor jer se to kasnije jako tesko resava.
 
Jezivo. Izgleda da je sumar, sudeci po prikolici i zalomljenom auspuhu. A od toliko prirodnih pejzaza on je bas odabrao groblje. :haha:



I ne samo to nego i ta crna farba napred na haubi i ta senka mu daje jos jeziviji izgled... Hehehe.. I ja sam hteo da pozovem da pitam dali ima papire ali ipak hocu duplaka...

Ne izgleda preterano razdrndano,sem toga sto nema vrata i auspuh...
 
Poslednja izmena od urednika:
Traktor LTZ 60AB 70 konja duplak
pik.gif
Pik ID: 2572760



Cijena

Po dogovoru
Stanje
Polovno
Pik ID
2572760
Objavljen
28.10.2012 u 20:22
Pregleda
5457

Lokacija i dostupnost

Kanton / Regija
Dobojsko-Bijeljinska


Grad / Naselje / Mjesto
Bijeljina


Dostupnost
Svugdje

slika-340259-2012-03-1331395518-default.jpg




Detaljne informacije

Kratki opis

Traktor LTZ 60AB 70 konja duplak 2004 godiste

Detaljne informacije

Traktor LTZ 60AB 70 konja duplak 2004 godiste 1300 radni sati

Ubaceni planetari 8 brzi 8 spori i 8 rikverc
Manuelno ukljucivanje i iskljucivanje prednje vuce

Gume u odlicnom stanju,originalne gume (fabricke)

- - - - - - - - - -

www.pik.ba/artikal/2572760/traktor-ltz-60ab-70-konja-duplak/

interesuje me dali je moguce ugraditi te planetare na ovom traktoru i manuelno ukljucivanje prednje vuce to sam procitao na ovom oglasu pa me interesuje posto imam ltz60 a fali mi jos jedna spora,i jos nesto da li moze u prednjem diferencijalu da se blokira vuca tj da ostane stalno ukljucena a da se preko spojnice na kardanu ukljucuje po potrebi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne izgleda preterano razdrndano,sem toga sto nema vrata i auspuh...

Ajde molim te moj se vrteo 10 ak dana za 1600 sa novim gumama u perfekton stanju stojao je sa plugom na slikama 8000 rd bez zamerke dosli ljudi kazu daj da probamo oranje ja ga potopim ne vidi se plug kocnice bum rucna bum pare traktor hvala lepo nego najgore ostala mi velika tanjiraca i plug napolju nemam scim da uteram pod supu

- - - - - - - - - -

Imam tanjiracu sutra cu da slikam kao da su samo za njega pravili
2.30 zahvat san snova
 
@Zuba

Ne može se ništa od toga uraditi tj. možda bi na neki način i moglo ali bi bilo ekstremno skupo i komplikovano. Bolje traži drugi traktor ako ti te karakteristike ovog LTZ-a ne pašu.
 
Nazad
Vrh