LTZ

posto sam i sam vlasnik jednog t-40 sa prednjom vucom,nesto me stalno muci :
svi ga hvale, i sam sam se uverio u njegov rad,ali ono sto me muci je to sto je prozvan za veciti traktor i sto nije na ceni !!!
o cenu se tu radi ???
radan traktor,delovi bar kod mene u kraju su sa prihvatljivom cenom,jak traktor itd.....
 
posto sam i sam vlasnik jednog t-40 sa prednjom vucom,nesto me stalno muci :
svi ga hvale, i sam sam se uverio u njegov rad,ali ono sto me muci je to sto je prozvan za veciti traktor i sto nije na ceni !!!
o cenu se tu radi ???
radan traktor,delovi bar kod mene u kraju su sa prihvatljivom cenom,jak traktor itd.....


Muci ga godina proizvodnje i komfor.

- - - - - - - - - -

Predrag003 Zasto ga prodajes?
 
EE Druze veuj mi da ga se tesko odricem taman sam ga opremio i pluzina velika leopard i teska tanjraca zahvata 2.30 al jebiga trabju mi pare i to vrlo hitno on je 75 god ima 8000 radnih casova san snova i namerno necu da ga farbam nek istruki ovakav ako ostane
 
Da li neko od vlasnika T40 ore sa leskovackim plugom 2x14 coli?
 
Poslednja izmena:
Ide kao mecava jos pogotovo moj nije bio duplak i bez tocka sam orao prezadovoljan sam nek su mu alal pare ja sam ga uzeo cak iza sombora u svetozar miletic 250 km u jednom pravcu od mene kad smo otisli sa golfom pita covek a kad ce slep sluzba reko nista se ti neboj samo mi pokazi de je struja i isecemo safove i spakujemo ga u golfa rikao je nemac ceo put nigde nije stao imas slike na predhodnoj stranici pluga

- - - - - - - - - -

i to ga uzemo za 10000 din
 
ljubitelji i vi sto imate vremena i pare za male pare duplak sa malo ulaganja perfektan trakotr na polovnim automobilima mesto adasevci sremski okrug
 
Sklapamo nekog T40 kojeg smo uzeli ocotanog pa imamo problem sa onim cevcicama oko pumpe visokog pritiska i filtera pa ako neko ima noviji tip 84 85 god bio bih zahvlan da slika taj deo i izbaci hvala unapred
 
Nazad
Vrh