LTZ

E sad sto se tice toga da je bio jeftin mozda je to zbog toga zato sto tad nije postojala Agropanonka i ostali dileri... ::namigivanje::
 
Mozda nikad se nezna.... Sve u svemu neki koji su ga kupili misle da su pogresili neki misle da nisu i to ce uvek tako biti... JA ga licno nemam ali nemam ni lose reci o njemu jer znam da sluzi vlasnicima... :ppozdrav:
 
ja ga imam pored njega imam i novu rakovicu on je 74 godiste ima 6000sati nikad nista nije na njemu radjeno cak ni lamela ni dizna ni jedna orao je kod mene do 2009 kad sam kupio rakovicu a sad vuce setvospremac prska para baca vestak i nikad ga ne bi dao a trosi garantujem manje od bilo kog fergusona ali svako ima svoje misljenje ja imam bez prednje vuce i orao sam sve trecom samo repista drugom vukao plug 756 sad to vuce rakovica i ne mogu reci vuce ga bolje i brze ili tu negde dobro ona je nova a i drugo rakovica ili imt 560 ima 60ks a t40 46ks sve u svemu stvar ukusa i da kod rusa je puno veci izbor brzina to je velik plus
 
ja ga imam pored njega imam i novu rakovicu on je 74 godiste ima 6000sati nikad nista nije na njemu radjeno cak ni lamela ni dizna ni jedna orao je kod mene do 2009 kad sam kupio rakovicu a sad vuce setvospremac prska para baca vestak i nikad ga ne bi dao a trosi garantujem manje od bilo kog fergusona ali svako ima svoje misljenje ja imam bez prednje vuce i orao sam sve trecom samo repista drugom vukao plug 756 sad to vuce rakovica i ne mogu reci vuce ga bolje i brze ili tu negde dobro ona je nova a i drugo rakovica ili imt 560 ima 60ks a t40 46ks sve u svemu stvar ukusa i da kod rusa je puno veci izbor brzina to je velik plus
Aahahah,pa to pricam prijatelju,t40 bez prednje treba da se poredi sa 549,ali kakav bi to ishod bio..:D ahahahahhaahahahahah,sramota...ore isto sa 46ks kao traktori od 60 ks,razlika je 10% gore ili dole..bruka keve mi..

- - - - - - - - - -

Da je postojala Agropanonka kostao bi kao ferbuson :haha:

Koji je to traktor FERBUSON?????Ahahahahah,ja znam za FERGUSONA..:D
Pa i 560 nije nesto skuplji od FERBUSONA..:haha:
 
mozemo se mi raspravljat al sto je tu je spram para tu je to cijena govori a i da je zlatan cijena bi bila ista nece ga ljudi ruzzan za pogledat i najvise ga zbog tog ljudi nece zbog tog mu je ii cijena mala
e jel ko imao problema sporo poluge dize il dizo prazne il plug isto on dize al sporo tri pumpe mijenjo 2 razvodnika i 2 razvodnika na pumpi sve isto i neprimijetne razlike mislim da nije do klipa ,volan onako standardno ko u vladimirca mehanicki
 
mozemo se mi raspravljat al sto je tu je spram para tu je to cijena govori a i da je zlatan cijena bi bila ista nece ga ljudi ruzzan za pogledat i najvise ga zbog tog ljudi nece zbog tog mu je ii cijena mala
e jel ko imao problema sporo poluge dize il dizo prazne il plug isto on dize al sporo tri pumpe mijenjo 2 razvodnika i 2 razvodnika na pumpi sve isto i neprimijetne razlike mislim da nije do klipa ,volan onako standardno ko u vladimirca mehanicki

Probaj da nastelujes pritisak na razvodniku hidraulike u kabini.
U vezi volana kolega,da si blize,pozvao bih te da dodjes da vidis kako radi volan na T 40,daleko je to od "mehanickog ko u Vladimirca".
U vezi cene T 40,meni bi iskreno odgovaralo da je jos jeftiniji,pa mozda dodje u obzir jos jedan ako dodje do prosirenja poseda:ppozdrav:
 
Sta ste se uhvatili estetike i lepote kao da je to presudno kod traktora, traktor ne ide na modne revije nego u sumu i njivu provlaci se atarskim putevima kroz trnje i granje! Kao da su sumske kabine na IMT traktorima mnogo udonije od ovih kod T-40... I T-40 nije uopste toliko jeftin kako se ovde predstavlja, ima jeftinih po oglasima vise su za staro gvozdje nego za rad, svaki T-40 u oglasu koji je u dobrom stanju kosta preko 3000evra. Traktor kakav je da je, vazno je da zavrsava posao...
 
Drug moj za 3000e moze da se kupi mtz82 mala kabina sto je isto kanta da ne opisujem dalje
Ali to je spram T40 RAKETA, MUNJA NEBESKA, MA 82 JE SVEMIRSKI BROD ZA T40
salu na stranu dobar je T40 ali dobar je samo za prodaju medicinskih pomagala:
Kosmodisk
Doktor Levin magnetna narukvica
Fastum gel
Diklofen gel
Dormeo prostirka
PA LJUDI MOJI JA SAM POKUSAVAO DA OD NJEGA NAPRAVIM TRAKTOR
spustao volan,pravio vecu (višlju) šoferku, veci prozor nazad, poteznicu zadnju da ne vucem prikolice na poprecnoj puno samaraju, krov limeni sa šiberom itd
Pa moj deda je od njega dobio okostavanje kime, a tata reumu ruke uvek podignute da drzi volan
 
Sta sada vozite??? :sta: Po vasem pisanju sigurno neku besnu masinu kad vam vecina traktora nevaljaju... :sta: Mozda nekim vlasnicima valjaju a ako vama nevaljaju onda sta je tuje... I meni mnogo sta smeta i nevalja pa sta ja tu mogu nekim vlasnicima to nesmeta...
 
Drug moj za 3000e moze da se kupi mtz82 mala kabina sto je isto kanta da ne opisujem dalje
Ali to je spram T40 RAKETA, MUNJA NEBESKA, MA 82 JE SVEMIRSKI BROD ZA T40
salu na stranu dobar je T40 ali dobar je samo za prodaju medicinskih pomagala:
Kosmodisk
Doktor Levin magnetna narukvica
Fastum gel
Diklofen gel
Dormeo prostirka
PA LJUDI MOJI JA SAM POKUSAVAO DA OD NJEGA NAPRAVIM TRAKTOR
spustao volan,pravio vecu (višlju) šoferku, veci prozor nazad, poteznicu zadnju da ne vucem prikolice na poprecnoj puno samaraju, krov limeni sa šiberom itd
Pa moj deda je od njega dobio okostavanje kime, a tata reumu ruke uvek podignute da drzi volan

Takav, kakav je..... nikakav, a Ti si treća generacija koja radi sa njim.....jel' treba bolje?
 
Sta sada vozite??? :sta: Po vasem pisanju sigurno neku besnu masinu kad vam vecina traktora nevaljaju... :sta: Mozda nekim vlasnicima valjaju a ako vama nevaljaju onda sta je tuje... I meni mnogo sta smeta i nevalja pa sta ja tu mogu nekim vlasnicima to nesmeta...
Ciro,naravno da vozi besnu masinu....{imt 560}...hihhihihihiih...
 
E drugari ovo sa cime mi zemlju radimo samo se zove traktor.
inace ja sam 3god radio u Claas servisu u Zrenjaninu, a vec 5god NEOPLANTA RATARSTVO na Čeneju, inace privatno radim sve masine
imao sam prilike da vozim svasta i da probam svasta.
Žalost je nasa PAORSKA sto kad kupujemo traktor (uglavnom polovan) od dva zla biramo manje!!!! A kada kupimo zapadni od 20god kujemo ga u zvezde, a kada smo primorani da vozimo KANTU ne želimo da priznamo da je kanta!!!!!
Navozao sam se ja kanti,a i napopravljao svega i svacega dizao iz mrtvih da ide u brazdu.
Letos sam drugaru radio razvod motora (pojeo čaure u medju zupčanicima) i polu generlnu na famoznom T40 iz 74god koji ima 12 000 sati a stubline uopste nisu poderane klipovi ko metak radilica ok, samo je izgoreo ventile a za 40g nikad nisu ni prestelovani lamela i korpa i druk lezaj su bili za zamenu znaci da je njegov ali bas taj motor kvalitetniji od sve jednog IMR motora
 
lovac luka Ako je T40 koji si imao bio zaista toliko Sra*e od traktora kako to da si ga zadrzao 30 godina? :sta:

Prepucavas se u vezi traktora koji ima sada 45 god i cudis se tadasnjim konstruktorskim resenjima. Ne kazem da to sto si napisao nije istina, ali vecina nas da ima novca za nov traktor ne bi kupovala masine stare 40 i vise godina. Na trzistu ne postoji traktor jeftiniji od T40 a da moze zavrsiti svaki posao kao i bilo koji traktor od 60 ks za koji ce se platiti 1000 eura vise od cene T40, a nece ni prednju vucu imati. 50% nas vlasnika T40 ima kombinaciju parcela brdo/ravnica i sto se tice oranja u brdu, tu me ne moze niko ubediti da 558, 560 ili IMR 65 bez prednje vuce moze bolje orati od T40 DV, pogotovo u tezim oranjima. Navedi mi jedan posao koji T40 ne moze odraditi a predhodna tri traktora mogu? Po meni je trenutno bolje novac trositi na zemlju. Uzimati zemlju u zakup(arendu) ili kupovati, a masine uzimati starije, jeftinije,koja uz manje krpljenje moze zavrsavati posao, pa kroz par godina mehanizaciju menjati za bolju i noviju. Glupo je dati za nov traktor 10 000 - 20 000 eura ako nemas gde da ga otplatis. Mada svako ima svoje misljenje.
 
Nazad
Vrh