LTZ

Ali ipak je on tezi i ima DV a Rakovica nema.... Ima on tezinu za te gume po meni.... IMT 558 ima 16. a ima upola kg ko T40.. :haha:
 
Svi u klasi nose 14.9 gume osim 560 koji nosi 16.9 i t 40 koji nosi 13.6 ili9.

Opet kazem nisu Rusi badava stavili uske gume fabricki a to sto neko budzi siroke gume radi "opasnog" izgleda to je druga stvar.:ppozdrav:
 
E sad izgled je na sasvim drugom mestu... Ali necu o tome poslacu ti na PP slke da vidis nesto... :osmeh:
 
Ovde i nije velika razlika u sirini koliko sam primetio svega 3 cola a to je 7,5 cm.Nije velika u odnosu na neke druge dimenzije uskih i sirokih guma.
 
Ja imam uske, standardne. Kako su vam se pokazale kod sejanja ili drljanja na primer? Ja sam vukao neku tesku drljacu koja je dobro pokrivala tragove ali se plasim da bi ostajali duboki tragovi u setvi na primer.
 
Za spremac najbolje siroke gume... Ili da stavis duple gume pozadi... Bar za T-40 to nije nikakva investicija jer mozes da nadjes i felne i gume komplet i samo stavis da budu duple.... :ppozdrav:
 
a dal imaju gume za ltz i prednje i zadnje da su iste visine a da su sire i da mogu na felge ,onda bi izledao mocnije .
juce sam kupio razvodnik hidraulike u rumi danas postavio i resio problem .
 
razvodnik sam kupio polovan 40eura i dobar je .uvijek kad kupujm dijelove trazim da uzmem polovne i sto starije da su u dobrom stanju zbog kvaliteta,a znase sto se mora kupit novo kupim
 
Nazad
Vrh