LTZ

Prvi njegov t40 je kod mene,a sad za ovog erugog ce da drzi cenu sigurno jer je dobar a vlasnik Nemacki penzioner:osmeh:

Ma lako mozemo d asaznamo cenu ali nije mi u interesu tako da cenu nisam ni zapamtio bas... Ali rece onaj moj drug kad smo zadnji put pricali na tu temu da je cena prava.. :osmeh:

A sto sam pomenuo da je onaj T-40as otisao za 700e neispravan ti sigurno znas za njega jer je isto iz Krepoljina bio vlasnik.. Cudime kako ga ti nisi pazario... :osmeh:
 
100 kg +-, zavisi od kolicine goriva i jos nekih sitnica. Evo odakle sam prepisao podatak o tezini. Ova knjiga je isla uz svaki t40 traktor i na ruskom je.

rgzt.jpg


- - - - - - - - - -

Ovde su izostavili zadnje tegove 8x20kg.
 
Poslednja izmena:
100 kg +-, zavisi od kolicine goriva i jos nekih sitnica. Evo odakle sam prepisao podatak o tezini. Ova knjiga je isla uz svaki t40 traktor i na ruskom je.

rgzt.jpg


- - - - - - - - - -

Ovde su izostavili zadnje tegove 8x20kg.



Nekazem da nije tacno Vladj ali netreba se bas uvek vladati po tome sto oni napisu.... Po nekad sam procitao nebuloze za neke traktore sto se tice tezine a ono nema veze sa vezom,ja stvarno nerazumem jer im je bilo tesko d apremere jedan traktor!!!! I tako bi tacno bilo % a ovako ko da su nagadjali!!!! Nije samo za Ruse nego i za ostale proizvodjace to vazi!!!!
 
cira92 Tako knjiga kaze. Zar im ne bi bilo u interesu da napisu da je tezi i ako zaista nije. A i clan srdjan7 je merio svoj traktor i merenje se poklapa sa literaturom. Ja bih prvi voleo da on ima 3500kg. Kakav bi to tek traktor bio.

Usput napravio sam korekciju u postu #2326 jer sam greskom uneo tezinu t40 bez prednje.
 
cira92 Tako knjiga kaze. Zar im ne bi bilo u interesu da napisu da je tezi i ako zaista nije. A i clan srdjan7 je merio svoj traktor i merenje se poklapa sa literaturom. Ja bih prvi voleo da on ima 3500kg. Kakav bi to tek traktor bio.

Usput napravio sam korekciju u postu #2326 jer sam greskom uneo tezinu t40 bez prednje.

Ma ne govorim samo o Rusima,vidjao sam razne knjige gde tezina nema veze sa vezom.... Neznam zasto tako pisu....
 
Mislim oko 700 e da sam platio dve zadnje. Cena negde oko pola traktora :osmeh:

Probja bez guma da vozis... ::namigivanje:: To je najgore,ta kupovina guma!!!!! Mene sad to ceka da obujem Rakovicu a ne daju mi se pare,ali bas bi voleo da se obe pocepaju jer cu tad MORATI da ih zamenim a ako se ne pocepaju teracu jos godinu dana... ::sramota::
 
Ma ne govorim samo o Rusima,vidjao sam razne knjige gde tezina nema veze sa vezom.... Neznam zasto tako pisu....

Predpostavljam da si gledao prospekte, a tamo se zaista svasta moze naci. Malo neverovatno zvuci da u fabrici nisu sposobni izmeriti. A prilikom merenja treba uzeti u obzir da je tezina traktora u fabrickoj izradi. Dakle bez prednje hidraulike, dodatnih rezeorvara za gorivo, dodatnih tegova, bez sirih guma... jer cesto kada se kupi traktor koji je 15 i vise godina star na sebi ima takve prepravke, pa kada se izmeri tu dolazi do odstupanja u izmerenim tezinama.

- - - - - - - - - -

To je prava guma za T-40as... A za MTZ je prava guma (zadnja) 16.9-38... :osmeh:

Mozda na novim rusima, a njegov je '85 sa uskom kabinom, i predhodne gume su mu bile 14.xxxx.
 
Nazad
Vrh