LTZ

JA znam na jedno mesto T-40as ceni ga covek 5000e!!!!!! Ali na traktoru je sve PRVO!!! Gume,akumulatori prvi (naravno mrtvi),osvetljenje,instrumenti,sav alat sto se daje uz njega.. MA ko da kupujes nov T-40as...

Nadam se da cu da ga slikam jednom prilikom da okacim ovde da vidite.. Vlasnik ceni 5000e ja mislim da moze malo da spusti ali sigurno ne vise od 200-300e... Za akumulatore kao.. Ali je malo problem i pored toga jer su gume dosta stajale,a znamo svi da bez obzira gume ispucaju i od stajanja,a sve mislim da je on malo stajao i sa ispumpanim gumama,traktor jeste u garazu (prasincina na njega) ali ima svega nekoliko radnih sati,ljudi su svi do jednog u inostranstvo... Ko zna koliko njih su gledali taj traktor i naravno odbijala ih je cena,ali na kraju sve mislim da ce neko da ga kupi po mnogo nizoj ceni kad gazdi dosadi...

- - - - - - - - - -


Licno mislim da vredi ovaj 892 te pare... Mozda vlasnik i spusti malo pa za 5200-5300e moze da se uzme a sigurno vredi toliko.... Pitanje je dal ima papire ako nema za mene je bezvredan!!! A vidim neke brojeve na njemu pa sve mislim da je bio u nekoj zadruzi pa od porekla i saobracajne nema ni TRAGA a kamoli glasa...
 
Malo ... :osmeh: Sad kad svi tezimo da imamo sto novije masine (naravno po mogucnosti)... I mnogo je to para... Ali ako se nadje za bagatelu 1000e to nije nista isplati se onda....
 
Najgore sto guraju sve neke fals delove za t40 ja sam letos radio jednog ,pa to je da poludis,obloge kocnica se stopile na jednu turu drva,plasticne bile kocnice :osmeh:

- - - - - - - - - -

Neznam dal prodaje
 
Sto se tice delova tu si dlimicno upravu ali se mogu naci i dobri delovi,malo redje ali moze...

Prodaje ga 99% tako mi je rekao onaj moj druga ali je i cena lepa..
 
Nazad
Vrh