Lovačka tema

Има она велика као пацоловка за хватање живих лисица, убацити у њу живо пиле и до ујутро ће се ухватити. И пре би рекао да је куна.
 
Prošle godine uhvatili u ovu zamku
d079f214d0c709e4d1f3b3e05e133f35.jpg
dd0eda190ba77114e7c24b2989b857f1.jpg


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Evo prepiremo se koja je to zverka. Ja kažem nešto iz porodice tvorova, verovatno kuna. A drugar kaže da je vidra.
 
Evo prepiremo se koja je to zverka. Ja kažem nešto iz porodice tvorova, verovatno kuna. A drugar kaže da je vidra.
Tvor , kuna je manja, drugacija glava , odnos repa i tijela drugaciji i krzno na stomaku drugacije. Kuna ti prodje kroz rupu 5x5cm , imam ih u dvoristu a imao sam i tvorove prije , izgleda nisu kompatibilni zajedno. Inace lisica face to face sa kunom ne napada kunu , imam kameru pa ih cesto gledam na snimcima.
 
Sklanjajte te slike. Zakon o lovstvu član 76 stav 7 lepo kaže da je lov zamkama i klopkama zabranjen. Nemo da neko nahebe.
Inače to u zamci je mrki tvor, a kod nas u selu je veliki ptoblem sa kunom belicom poslednjih 10-15 godina.
 
Tvor , kuna je manja, drugacija glava , odnos repa i tijela drugaciji i krzno na stomaku drugacije. Kuna ti prodje kroz rupu 5x5cm , imam ih u dvoristu a imao sam i tvorove prije , izgleda nisu kompatibilni zajedno. Inace lisica face to face sa kunom ne napada kunu , imam kameru pa ih cesto gledam na snimcima.
Ne znam šta vi zovete kuna ,lasica je manja od tvora a kuna i te kako veća i opasnjii predator.
 
Ласица се закачи и за зеца.... видео својим очима каква је то крвождерна звер.... да је величине мачке могла би и човека убити.
 
Ласица нај срчанији предатор, и јако осветољубив. У дворишту којем се настани сем мишева и пацова не дира ништа друго, али ако је повредиш, раниш онда се свети на свој живини. Твор исто неће у дворишту где обитава да дира живину али зато у комшијском двориштима прави пир.
 
Где си је узео, оцу, пре неки дан угинуо мужјак врхунски ловни кер био. Сада је у потрази за новим бретонцем.
 
@DraleTD
Tata nasao na KP nekog lika iz Srbobrana. Ostale mu dve zenkice, ova nasa oranz i jedna crno bela. Prodao je i tu crno belu juce.
Slabo se razumem u bretonce.. kad treba poceti rad s njima? Marka, aportiranje i tako te stvari?
 
Nazad
Vrh