Lovačka tema

Sednes uvece u auto,jedan vozi jedan puca drugi baterijom,koja je jaka sija po ataru i gleda odsjaj ociju,vecinom sijaju sto bi rekli kao "macije oci",lisice i sakali imaju specefican odraz ociju,divljac klasika i dzmmm.
 
Mislio sam da se odnosi na one feflektore na puskama.
Nisam znao da su toliko napredovali da autima jure divljac.
Јуре газе по њивама, пуцају на све чему светле очи. Иначе у закону о ловству члан 77 забрањен лов из возила. Али кога брига битно је да се смањи број предатора, а што је срнећа дивљач расплашена и престрављена на сам звук аута никоме ништа. Циљ је за вече прећи што већи терен и што више пуцати.
 
https://postimg.cc/3WFynkn5]
IMG-20220319-082517.jpg
[/url]fn five seven wallpaper[/url]
Malo se prinovio sa jednom polovnom deltom
 
Jel je pard testiran? 😎
Testiran je kada sam pregovarao sa prodavcem.Neuporedivo bolje se vidi nego na vortexu 3-9/40 koji sam imao do sada.
Inace ove nedelje treba da je upucamo.
Recimo na vortexu kada izostrim sliku bude mutna koncanica a kada izostrim koncanicu mutna bude slika.Kod delte stavim na 8 uvecanje i izostrim na paralaxi.Bude cista slika i koncanica.Nisam jos isao u polje ali mislim da na 300m nocu moze da se puca bez problema
 
Da li je tvor ili nešto slično.U njivu ima mnogo tragova ,kao da je bila neka borba .On je krepao na putu.
 
Nazad
Vrh