Lovačka tema

Узми форму од купопродајног уговора за возило.....све скоро исто само уместо возила стављаш оружје.

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Ja sam zavrsio nabavku tik pred ovaj ceo cirkus sa pandemijom, drugar je posle tiga predao i jos mu nije gitiva nabavka. Verovatno bi tako i ja prosao da sam zakasnio par dana sa predajom zahteva
 
Мораш Ти њих да цимаш, они су поприлично незаинетересовани. Знам неке којима је пропала набавка јер су чекали да их обавесте из станице :(
Od februara do sada nije stiglo uverenje iz suda.Odem u indjiju u sud kazu mi da uopste nesalju sluzbenim putem u sup.
 
Нама појма та на шалтеру. По службеном захтеву МУП-а шаљу. Неће нормално да обавесте њу шта они раде, зар не? Друга је ствар што ти можеш то сам да извадиш па да тиме убразаш процес.
Ускоро нам истичу, ако већ није, лекарско уверење што смо предавали. Нико не помиње да ли ће нас обавештавати да доносимо ново или треба сами да се сетимо. Ни у МУП-у не знају.
 
Ranije je moglo da se ode do suda pa da se izvadi uverenje, sada mup trazi uverenje od vise sudova.
 
Дође нова сезона на патке. За сада их има по каналима.
Хтели да га успавају у јулу али се мали повампири како поче сезона на препелице и сада на патке сасвим живнуо. Мој мали змај :)
118764825-826713814739242-4762110736914152065-n.jpg
 
Danas odem da obidjem hraniliste, prilazim mestu i ne vidim ga.. Pomislim nije valjda tako zaraslo da se ne vidi iz kanala, prilazim kad ono ima sta i da vidim. Nekom je jako smetalo hraniliste koje je u sred kanala sisvca. Dusu sam ispustio dok sam ga vratio na mesto. Ima nas raznih.



 
Kod nas srna koliko oš,pa to uleti u mlad suncokret možeg **greška 2 krajnja reda obrstili,uvratine po 10 metara i tako svašta nešto trećina od 3 frtalja jutra.
 
Pa i meni su na 2 jutra zita napravile srne krevete na sred njive, ima stete ali to im je staniste, sta da radimo.
Da se hranilista postavljaju u centru sela tamo bih postavio, u ataru im je mesto, tamo je divljac.
 
Poslednja izmena:
Ваљда је логично закључити да што има више пуних хранилица да ће мање дирати усеве, зар не? Посебно им со треба сада.
Пре ће бити да је ово дело оних зелених мрзитеља свега!
 
Pa ko hrani leti kad ima letine i dok se nije repica sejala nije bilo hrane sad repice koliko ti volja i njima dobro‚,a što se tiče staništa pa i moje je stanište ija berem prihod sa njive ne daje mi tata vučić,a kad se klepa lovina tada se kupuju jutra,kuće i koje šta a za štetu nema.Ma nemoj.
 
Kolega, ovo hraniliste nije srušio čovek nego konj, 4 konja su cele zime slobodno šetali i jeli šta su našli a jedan je zaglavio glavu što se i vidi na prvoj slici, nisam ja video ali čovek koji jeste mi ispričao :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh