lle de france rasa ovaca

sto se tice ovnova nemam nista protiv sitih ali rogonja je rogonja naravno krupan i razvijen
pa ako ih ima vise pocnu se i tuci rogovi o rogove pa zar i to nije neka od ljepota
 
Dobro vece svima,nisam imao net pa hajde da se javim.Vidim da ste bili aktivni,uskoro ako vreme dozvoli stize novi snimak mojih "amazonki":ppozdrav:
 
Pozdrav i za tebe komsija, pre petnestak dana sam bio tu blizu tebe, presao preko Rajca dosao skoro do Pranjana pa nazad preko Ravne gore.Malo svratio i do Kostunica .Da znaju ljudi kakav je to raj.:osmeh: Da sam imao vise vremena potrazio bi tebe da vidim i taj cuveni objekat sto si poceo ,svidja mi se nek ti je koristan:ppozdrav:.A pozdrav i za komsiju Sarbanca koji je ponovo aktivan na forumu pa je situacija malo ozivela.
 
Cao Svima! Ovu fotografiju sto je postavio Sika , naravno da nije to slika moja ili od nekih odgajivaca kod nas ...vec sam samo hteo da vidim da li ovi ovnici lice na ono sto treba da ubacimo.. tu svezu krv. E ako je to to .. onda ja sigurno na prolece ima da uvezem ovako nesto , u stvari ne ovako nesto vec bas ovo sto je na slici. Hvala Sika sto si mi pomogao oko fotografije :)
 
E konacno da uspem,aj ako moze sa ovim slikama po starom.slike ovna koje sam ranije obecao postaviti
img0209qo.th.jpg


---------- Poruka napisana u 20:14 ---------- Prethodna poruka je at 20:04 ----------

img0212rp.th.jpg
img0215j.th.jpg
img0210zr.th.jpg
img0216wjf.th.jpg


---------- Poruka napisana u 20:21 ---------- Prethodna poruka je at 20:14 ----------

 
Ja izludeh sa ovim slikama,JEL HOCE NEKO DA VRATI BRE OVO NA STARI SISTEM.Rajko brate da to su slike opisivanog ovna al ja drugacije ne umem da postavim.U P O M O C :sta:
 
ma jeste.JEL MOZE NEKO DA VRATI NA STARI SISTEM ovo sa slikama.:sta: sta "bre"vise filozofirate.AL SAM NERVOZAN.:sjasi:

---------- Poruka napisana u 20:33 ---------- Prethodna poruka je at 20:31 ----------

SIKA ti bi moga da naplacujes od nas ::novac:: .stvarno ne ide.poslacu ti:off_topic:.POSLAO SAM kolega Sika
 
Poslednja izmena:
2vdnuxu.jpg
1xxmpc.jpg
seobux.jpg
2i1nxh3.jpg
e ovo su BATO slike:ppozdrav:.Rajko nije za sada na prodaju i nije za desetku jer je stvarno ostao mali i ima nesto roze boje oko ociju,mada nije prenosio na potomke kod prijatelja kod kog je bio u stadu.jos jednom izvinite na mojoj histeriji i hvala na pomoci:bravo:
 
Ne nije samo moj ortacki je,ako tako mogu reci.otac ovna je sa farme Ponikve bar je je tako rekao njegov vlasnik.sta reci zna li se uopste u srbiji bilo sta precizno o idf.SIKA da nismo preterali:cool:
 
Nazad
Vrh