Letovanje 2021😨

Jos koji dan Vourvuru, ukuno 16 dana, pre dolaska ovde bili 5 dana u okolini Sirogojna. Tako da, brzo proletelo, bas bas. Do zime ima da se radi, baterije se sada lepo obnovile.
5f27c41db4aeaddca21d9ac09e3175e5.jpg


Sent from my S60 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije tajna. Mesto se zove Sekulići,5km od Mitrovca,7km od Zaovinskog jezera i 12km od Mokregore. U Sekulići su na 1250m n.v.
I tu je ski staza Nagramak. Ja sam se zaljubio sto bi rekli na prvi pogled,i po meni je to najlepsi deo Tare.
Odlicna lokacija. Mi smo juce se kupali na Zaovinskom jezeru. Malo je hladnjikavo ali deci ne smeta samo da je voda.
Nismo bili u Seklicima. Obisli smo ovo sto moze asfaltnim putevima. Kafana kod Kurte, Mitrovac i Zaovine.
 
A šta rade automobili,grci brate, boli ih uvo za pravila i red, oni žive opušteni životom, malo sira, malo maslina, malo vina i boli ih uvo što je trava ne pokošena, i gde se parkira gde ne.. Parkiraš gde tebi zgodno.. 😊
Nije moglo bliže moru, pogled i osećaj su fenomanalni.. Smeštaj je na slikama bio puuno lepši, al dobro sad..
Naučio sam lekciju, ja volim jadran i cg, al **greška ja i njih i njihovih 500 metara do plaže.. Ovde brate kao da, si sam na moru.. Dogodine ipak idem za cg, bio sam sa ženom pre dve nedelje, na vikend bez dece u Petrovcu i rafailovićima, ma brate sedi jedi pij, sve za pristojne novce, ovde u grčkoj za šta god se uvatiš ode 50-100 evra
 
Odlicna lokacija. Mi smo juce se kupali na Zaovinskom jezeru. Malo je hladnjikavo ali deci ne smeta samo da je voda.
Nismo bili u Seklicima. Obisli smo ovo sto moze asfaltnim putevima. Kafana kod Kurte, Mitrovac i Zaovine.
Restoran na brani na zaovinama ima moju preporuku.. Sve što sam jeo je odlično.. A pogled ubija, lepota od života..
 
Nazad
Vrh