Letovanje 2021😨

Ja sam bio smesten u seocetu Platanias 10km od Chanie,mesto je odlicno kao baza za obilazak ostrva. Na ostrvu sam presao 1200km.
Kad budete isli,slobodno se javite za par korisnih informacija. Npr. Secam se sela po imenu Argiropoli,tu je odlicna jagnjetina.😀
 
6.avgusta staro mesto Nova Vrasna ako dotad ne zabrane :cool: Isto se zaređale zaostale svabe,krštenja itd.
Da sam otišao sada bar bi ibegao ovu nerviranciju oko suše i kad se vratim kao 2012 sve gotovo nema da se sekiraš:ppozdrav:
 
Mi smo upravo u Haniotiju, nije guzva, ima mozda 40% turista, cene su bas pristojne. Do srede je bila pretopla voda pa se pojavike meduze u vecem broju, od juce ih nema voda se malo razladila. Smestaja gde god hoces, jedino vikend popune Grci i Makedonci

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Čujem da se juče povećao broj zarženih u Grčkoj 3000. I svakim danom raste. Ali nije problem samo tamo. Svuda se polako povećavaju brojevi. Pa i ovde kod nas. Ja sam razmišljao da odem krajem avgusta (20) ali izgleda da od toga neće biti ništa.
 
Pravi post szupunski. Hvala na tome. Mada mi znamo gde i kada, sledećeg petka Bože zdrqvlja krecemo na Sitoniju, Metamorfozis.
 
Čujem da se juče povećao broj zarženih u Grčkoj 3000. I svakim danom raste. Ali nije problem samo tamo. Svuda se polako povećavaju brojevi. Pa i ovde kod nas. Ja sam razmišljao da odem krajem avgusta (20) ali izgleda da od toga neće biti ništa.
Sezona nece prestati zbog korone, jednostavno nemogu to podneti jos jednu godinu, ali vakcinisani ce moci sigurno, za ostale se ne zna, tako mi kaze gazda Grk, mada vidim i nase vesti to objavljuju.. Navodno su od juce neke mere uvedene u Grčkoj, ali ovde sve normalno kao i da nisu..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Pravi post szupunski. Hvala na tome. Mada mi znamo gde i kada, sledećeg petka Bože zdrqvlja krecemo na Sitoniju, Metamorfozis.
Zgadilo mi se to mesto_Otisao preko nekog debila iz Bg.na 7 dana.Odveo me u neki odvratan smestaj sa lakovanim namestajem.Prespavao noc,napusio Grkinju,vratila mi pare i pravac Vurvuru☺
 
Grci su sami krivi sto im je drasticno smanjen broj turista jer jedino oni traze te testove ali sam cuo da Englezima ne trebaju testovi niti vakcinacija za ulazak u Grcku. Ne budu li Grci i izbacili ovaj nepotreban protokol osetice ozbiljno po dzepu mozda ne juzni deo Grcke ali severni deo sigurno. I dok oni smaraju ali i profitiraju na tim testovima Crna gora ,Albanija ,Bugarska i Turska rade dobar marketing i borbu za klijentelu a ko ce na kraju profitirati vrlo brzo ce se pokazati
 
Pa sad, pitanje je ko i sta zrtvuje tu i koliko ima rezerve u kasi da plati zdravstvo. Da li zelis kolaps sistema ako se otvoris za pare ili da uzmes pare na kasicicu i probas da proguras sa sto manje stete.
 
Nazad
Vrh