Leska - opšta tema

Evo prvo skupljanje u delu gde su sadnice 5 godina, ali ja racunam 4 godina jer je prosle godine korov dosao do 2 metra zbog osobe koja je obecavala da ce pokositi dok je korov bio 20-30cm, a posle udarila kisa i sunce i tako da svi znamo sta se onda desi sa korovom. Elem testirali smo rucni usisivac Cifarelli (odlican samo zemlja mora dobro da se spremi pre usisavanja jer usisava i ostatke trave i zemlju - frezirali smo pre mesec dana ali kisa nije pala pa zemlja nije slegla nego je ostala rasuta). Prvi prolaz u 10-tak redova zadovoljni i kolicinom i kvalitetom, a najvise time da smo uspeli da ga povratimo u zivot nakon prethodno lose vodjenih godina.
Slika 1
Video1
 
Zasad izgleda lepo, srećno u budućnosti, a bogme srećno i sa leđnim usisivačem na tu površinu. U slučaju da rešite kasnije da pređete na drugi način skupljanja javite ako prodajete usisivač.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 
Zasad izgleda lepo, srećno u budućnosti, a bogme srećno i sa leđnim usisivačem na tu površinu. U slučaju da rešite kasnije da pređete na drugi način skupljanja javite ako prodajete usisivač.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
Pa sa ovim sigurno jos 1 godinu minimalno, pa cu onda ici na nesto prikljucno na traktor. Sada sam uzeo i kolica i duze crevo originalno jos 5 metara tako da je sada rad mnogo komforniji. Vec je prodat unapred kao polovan :)
 
Da li neko zna msm ja sam daleko jos od sakupljaxa tj usisivaca , nacuo sam da postoji kombinacija ,atomizera koji moze i da usisava, pa sta mislite o toj varijanti i da li je neko cuo nesto o tome?

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Pozdrav zanima me koliko jedan lesnjak moze da da daje kila?
i cuo sam da je Tursk njegov najveci izvoznik da li je to tacno
14-ta godina, ovo stablo dalo ove godine 17 kg, sorte italijanske kod mene.
cac8a552fb45703b11df65d3c32fc815.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imam jedan predlog. S obzirom da je tema aktivna sa puno postova i zainteresovanih clanova, a ponekad je nekome potreban brz savet šta da radi (npr. suši mu se list ili ima tufne, bube i slično pa pita šta je i kako da tretira) i sto brzi odziv, da mi lepo napravimo Viber grupu zainteresovanih pa tamo da preselimo brze savete i brzu komunikaciju, a veliko pisanije da ostavimo za ovde.

Ja se prvi prijavljujem i ostavljam broj telefona, a svako ko zeli da bude u grupi neka napise broj i ja cu ga dodati u grupu.

Može?

069/2281128

Pozz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odziv je dobar, već imamo 6 članova u Viber grupi pa da damo podstrek ostalima da se upisu... kad preko linka udjete u grupu ne vidi se Vas broj telefona ako vam treba privatnost.

Pozz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zna li neko sajt gde se moze pratiti trenutna cena lesnika?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
34 člana u ovom trenutku. Svaka čast, veoma sam zadovoljan odzivom...

Hvala svima na poverenju.

Takodje bih zamolio sve u grupi da se suzdrže političkih tema kao i nemilosrdnog slanja humorističkih sadržaja... držimo se teme zbog koje smo okupljeni a to je uzgoj leske.

Pozz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo i ja ulazim sa zeninog naloga...posto sam veliki protivnik vibera

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
14-ta godina, ovo stablo dalo ove godine 17 kg, sorte italijanske kod mene.
cac8a552fb45703b11df65d3c32fc815.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Jesi li frezao pa je zemlja ispod ili trava ne raste?

Ps. Koliko imaš stabala starih 14g,da li sve daju 17kg ili samo ovaj jedan (kojim se hvališ :D)?

Послато са SM-A405FN уз помоћ Тапатока
 
34 člana u ovom trenutku. Svaka čast, veoma sam zadovoljan odzivom...

Hvala svima na poverenju.

Takodje bih zamolio sve u grupi da se suzdrže političkih tema kao i nemilosrdnog slanja humorističkih sadržaja... držimo se teme zbog koje smo okupljeni a to je uzgoj leske.

Pozz


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za 11 godina koliko si na forumu napisao si 200 poruka. Sad koristis forum da organizujes grupu. Zbog takvih postupaka je sve manje interesovanja za pisanje na Poljoinfo. Moderatori bi trebalo da zauzmu stav po ovim pitanjima.
 
Шта би требало да раде модератори да би се повећало писање и интересовање?
 
Nazad
Vrh