Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Daleko je bar po meni Zajecarsko od bilo kakvog kvaliteta i odskakanja,po meni je jos uvek daleko iza rogonje.
 
Мени је од Јелена боље бар 10 пута,ал укуси су различити..Иначе преферирам пива из Западне Србије,Јагодинско,Ваљевско,Зајечарско,некако имају пријатнији укус него ова дунавска Лав и ЈЕлен,Апатинско да не причам,то је вода.
 
Većinom lav ali moze i jelen ili zajecarsko, ne bunim se nešto. A najbolje sto sam pio je foster's. A bogami i cesko zlatopramen - ta dva piva odavno nigde nisam video.
 
У последње време само зајечарско, понекад БГ и Никшићко, али се зајечарско после катастрофалног пада у квалитету последњих година повратило. Уз то има га у оној старој амбалажи, ткзв зидарско, ништа лепше не леже у руку него та флајка испред продавнице. :)
 
Ne znam koje je pivo, ali ... :osmeh:
198.gif



drinking_beer_like_a_boss.gif
 

Inace sam dugogodisnji obozavalac Jelen piva.u poslednje vreme je bas ocigledna hemija u pivu.Pena bi ostala danima u casi,sto priznacete bas i nije normalno.Zbog toga sam na preporuku presao na Zajecarsko i prijatno sam iznenadjen kvalitetom.:ppozdrav:
 

Inace sam dugogodisnji obozavalac Jelen piva.u poslednje vreme je bas ocigledna hemija u pivu.Pena bi ostala danima u casi,sto priznacete bas i nije normalno.Zbog toga sam na preporuku presao na Zajecarsko i prijatno sam iznenadjen kvalitetom.:ppozdrav:
Ovde u mom kraju Jelen ima reputaciju najgoreg piva i niko ga ne pije,a Zajecarsko-sta reci?:osmeh: nema boljeg :ppozdrav:
 
Ni jedno domaće pivo nikada neće ni prići Pećkom pivu,moglo je Nikšićko dok je pravljeno na Trebjesi.

Kakvo crno pivo koje se proizvodi u Vojvodini,za pivo treba što kvalitetnija voda i da izlazi iz brda,kao što jr ekroz Pećku pivaru tekao potok :osmeh: Sada slabo pijem pivo,ali kad mora da se piej onda smao Badvajzer i to tamni.
 
Znate da postoji merna jedinica za kolicinu piva koju covek moze da popije. Merna jedinica se zove ---GT ---.Ja sam nekad dok sam pio pivo mogao da popijem 0.25 GT.
 
Nazad
Vrh