KWS hibridi

Sad kad su ga predeklarisali izgleda da je dobio jos na klijavosti ili ja gresim
 
Imam ponudu za Kermess od prošle godine po ceni od 4.300 RSD. Navodno klijavost i energija ekstra...
Pošto nisam do sad sejao KWS hibride, interesuje me da li je dobra ponuda?
 
Klijavost proveri...uzmes 100 semena,pokrijes nekom vlaznom krpom par dana pa stavis preko malo zemlje...ono sto isklija izvan zemlje to ti je procenat klijavosti...ako je 90 onda je klijavost 90 % a to je tu negde oko prihvatljivog za seme koje je stojalo
 
Imam ponudu za Kermess od prošle godine po ceni od 4.300 RSD. Navodno klijavost i energija ekstra...
Pošto nisam do sad sejao KWS hibride, interesuje me da li je dobra ponuda?

Posto novo seme mozes naci po 4384 din, ja za tu razliku ne bih uzeo staro.A inace proslogodisnje seme treba da bude predeklarisan da moze u prodaju.
 
Ja prošle godine sejao Kity ali se ispostavilo da je seme prepakovano od predprošle godine i kad mi je javljeno da mu je slaba klijavost i energija ja sam baš završio sejanje
Nije niklo ni 10 % .Ali su došli iz KWS-a pogledali i dali mi drugo seme 3381
Ja se nebi baš zezao ....
 
Hvala svima na odgovorima i savetima.
Kada sam malo više prelistao temu i razmislio, od te priče nema ništa.
 
blage veze nemam, mislim dakws u srbiji proizvodi semena na nasim poljima, cisto sumnjam da ce direktno iz nemacke doci semenke. mislim da bi nas kostalo djavolski skupo:) :)
 
blage veze nemam, mislim dakws u srbiji proizvodi semena na nasim poljima, cisto sumnjam da ce direktno iz nemacke doci semenke. mislim da bi nas kostalo djavolski skupo:) :)
Imaju i oni doradu u Italiji,Turskoj,odatle stizu nova semena iz uvoza!Iz Nemacke direktno nisam cuo da su dolazili,tako da ne verujem da ce ni sad! Samo mogli bi polako da se pojavljuju na trzistu,ljudi hoce na vreme da spreme...Danas cu zvati promotera da ga pitam,kad ocekuju i gde ce ga biti!
 
Bice nekih kolicina uvoznih hibrida,ne onoliko koliko treba,ali bice.Javicu ako je ko zainteresovan ali tamo tokom sledece nedelje!
 
Danas sam se interesovao za seme kitty i rekose mi da ga ove godine nece biti,...
dali ga je neko video u prodaji ili ovi nemogu da nabave pa ga (nema):sta:...
 
Nazad
Vrh