KWS hibridi

drugari, zamolio bih vas kada govorite na koje ste grupe hibrida ponosni,da nam kazete i koliko je kise palo kod vas, ne zelim omalovazavati nikog ali mislim da nije realno uporedjivati primer: kukuruz u kisnoj nemackoj sa kukuruzom u sahari, hocu da kazem ako je negde bilo kise tokom leta (kod mene od 10 juna pa do 5-6 oktobra nije padala kisa) da naglasite, da bi smo znali realnost hibrida, ako nas drugi zezaju i podvaljuju nam nemoramo mi samii sebi to raditi...izvinjavam see svima sto sam bio iskren!:bravo:
Palo 26-27 jula oko 80 litara kise...
 
ДА ли неко има ценовник ових хибрида или бар зан цене ? Хвала
 
Luce 3150 din
klimt,grecale 3890 din
krabas,mikado 4190 din
karmas,3381,kitty,krebs 4590 din
kermess 4950 din
kerbanis,konsens,korimbos,kolimnos 5190 din
Cene su bez PDV-a :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

ДА ли неко има ценовник ових хибрида или бар зан цене ? Хвала

Obrisi poruke ne mogu ti poslati pp.
 
Ok , hvala puno .:ppozdrav:
Malo su mi cene visoke :sta: i još PDV to izađe za Kermes 5940 din , aprošle godine je bio oko 3500din . To znači da su im cene veće za 68% to im baš nije neka reklama . Pogotovo što su prošle godine dobro podbacili , bar kod nas . Možda ih nećemo sejati po ovim cenama
 
Danas kupio KWS 3381 gratis tretiran Gauchom, platio 372kn paket. Cijena sa pdvom. (49,27e x 112 = 5518din), isto toliko je Pioneer koji nije tretiran.

kwsrx.jpg
 
vala cu ove godine zaobici KWS
kao prvo cenu su digli mnogo vise od onog sto su rekli 10-15%
dacu sansu ZP-u koji je dosta korektan sa cenama
u ovakvim uslovima gde cena kukuruza pada iz dana u dan iz roda 2012 koji je bar meni podbacio vise nego duplo smatram da je bezobrazno podizanje cena nekih kuca neoprostivo
zato ove godine sejem one kuce koje imaju bar malo sentimentalnosti prema seljackoj muci
 
Luce 3150 din
klimt,grecale 3890 din
krabas,mikado 4190 din
karmas,3381,kitty,krebs 4590 din
kermess 4950 din
kerbanis,konsens,korimbos,kolimnos 5190 din
Cene su bez PDV-a :ppozdrav:

- - - - - - - - - -



Obrisi poruke ne mogu ti poslati pp.

Jel to cena sa insekticidom?

- - - - - - - - - -

Danas kupio KWS 3381 gratis tretiran Gauchom, platio 372kn paket. Cijena sa pdvom. (49,27e x 112 = 5518din), isto toliko je Pioneer koji nije tretiran.

kwsrx.jpg
Nevidim po ceni da je tu nešto gratis naspram predhodnih postova .
 
kod nas stigao kws uglavnom oko 50e s tim da ima 3381 i mikado gratis tretirani
 
Nazad
Vrh