Kukuruzni adapter za kombajn

Ni jedan ne odgovara na Zmaja jer se mora praviti kačenje i prilagoditi pogon kao što se radi na svim adapterima jer univerzalno kačenje ne postoji.
 
AKTURK adapteri za kukuruz ili li tko iskustva sa njima??
poljoprivredni-strojevi-adapter-za-kukuruzDominoni-Akturk-Makina---1591192008441917616_big--18031914061995763400.jpg


Piše da je to Dominioni ubiti ?
 
Nije ni meni ulijevao povjerenja..

I dalje ostajem vjeran Olimaku,polovan ču uzet 6 redni,samo večina se nudi da su redovi na 75cm,a kod nas se jos uvijek sije na 70cm,sa 4 i 6 rednim mašinama..sad me zanima kak bi išlo branje 6 rednim adapterom koji ima redove na 75 a sijano je na 70 ???..
 
Ako taj vijak ispod lančanika nije pravo na dnu onda je to nivo do kojeg sipaš. Na gornji sipaš i kad počne da curi, na taj ispod lančanika, dovoljno je.
Adapter spusti na zemlju i onda kontroliši,
 
Nije ni meni ulijevao povjerenja..

I dalje ostajem vjeran Olimaku,polovan ču uzet 6 redni,samo večina se nudi da su redovi na 75cm,a kod nas se jos uvijek sije na 70cm,sa 4 i 6 rednim mašinama..sad me zanima kak bi išlo branje 6 rednim adapterom koji ima redove na 75 a sijano je na 70 ???..

Radio sam tako i nista to ne valja. Na krajnjim redovima je odstupanje vec 15 cm i povlaci redove i ako stabljika malo bolesljiva lete klipovi na sve strane.
 
Nazad
Vrh