Kukuruzni adapter za kombajn

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.226
Zasto tako mislis? Nije valjda da su kao prikolice.
bio sam prosle godine da vidim sa drugarem u Novom Milosevu,arkturk,osmoredni,radio dve sezone,bez kvarova,ali nije bilo semeringa gde nije precureo,i svugde na valjcima,i secki jako puno lufta,a tek kad podignes plastike i vidis onu zavrrjnu izradu,daleko je to od adaptera...moj je komentar drugaru,bio-kome ces to nekad prodati?
ma krajt uzeo dominoni,a ti su se kod nas dobro pokazali,ima dvojica,koji ih imaju ved 10-12 godina.i rade jako puno..

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
4.746
Da li dominoni i arkturk mogu da skidaju i suncokret?treba li nesto doplatiti za neke prepravke

@Zuza92 adapter ima kacenje za klasa samo,tako?

Jaroslav85

Član
Učlanjen(a)
29 Nov 2010
Poruka
270
Da li neko radi nozeve za adaptere po uzorku.Trebaju mi za olimac 4000 serija.Nozevi na okid.valjcima i kontra nozevi.U originalu su preskupi oko 100e.

stizanin

Član
Učlanjen(a)
28 Jul 2012
Poruka
848
Kolege zna li neko, oroš uredjaj 2008 godište plastični kljunovi i poklopci da li se proizvodio sa roto sečkom koja nije prednja ispod odkidačkih valjaka već je smeštena pozadi.

cipu_84

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2014
Poruka
164
Uspesno smo zavrsili jedan veliki posao, uz pomoc clana @jbrtka (koji je spremio svaki deo, svaki sraf), namontirali roto secku na kukuruzni adapter Capello 946PH, i to u fabrickim kucistima, niko je nece moci prepoznati da nije bila originalna fabricka secka. Bilo je dosta posla, ali najbitnije je da se sve zavrsilo i da se ipak okrece .

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока

cipu_84

Član
Učlanjen(a)
14 Feb 2014
Poruka
164
Najbolje da se kontaktira clan @jbrtka u vezi cene, sve je stvar dogovora, cena moze da varira sa lezajevim, bez lezajeva, kvalitetniji ili jeftiniji, da li njegovi majstori ili vas majstor ugradi.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока

Dobrinčan

Moderator
Učlanjen(a)
15 Mar 2009
Poruka
3.718
Ako znate nekoga ko ima zmajev cetvoredn adapter za kukuruze da proda neka mi javi,kum hoce da kupi. I naravno da nije u nekom krsastom stanju.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
14.073
Pridruzujem se Maticu. Uslugu skidanja kukuruza su mi radili svi moguci kombajni i adapteri. Zmaj kao kombajn kada je podesen izuetno lepo radi. Najslabija tacka je adapter sa rotoseckom. Rotosecka mu ne da da se spusti do zemlje i da pokupi polegle klipove. Takodje kada treba preseci njivu kod Zmaj adaptera ispadne 30% klipova kod Capela na primer ispadne 5%. Kvalitet tarupiranja svih tih mogucih secki je po meni los. Posle Ziegler adaptera sam zaoravao sa socijalnim 757.20 da se ne pozba sta je usev a posle Zmaja bude da gusi da razbija.

Gledajte ako finansije dozvoljavaju bilo sta od tih rasprostranjenih proizvodjaca 4r i Bog da te vidi.

Vrh