Kukuruz 2023

Juce zvali da mozemo doci preuzeti Pionir, narucili 70 vreca, cijena 77€ sa zastitom..
 
Pozdrav svima. Seme tretirano REDIGO M fungicidom, da li ima nesto valjano u prodaji od insekticida i kako radite zaprasivanje u kucnim uslovima ako nije tajna.?
 
Неки имидaклопирид у мешалицу за бетон или најлонски џак и удри
 
@Paracinac88, kako se pokazao Pionir na našem slabijem zemljištu u Pomoravlju? Uzeo bih P0164 da probam, jel imaš još neki hibrid kao predlog?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
ja ga prosle godine prvi put sejao i pokazao se kao pouzdan hibrid,lep koren ima krupno zrno a bogami i prinos mu je bio odlican.. ja svake godine 9911 uzimam bez njega ne idem nikako
 
Vidim hibridi dkc koje sam uzimao pre mesec dana po 240 e sa pdv, 5075 i 5031, sad nude po ceni od 235 e sa pdv. Znaci semena ima pa spada cena 🙂 nema nista od one price nema semena uzmi poskupice....
 
Зашто ?!? Ове године све дкц ово остало шаргарепе спрам њега😎
 
ni ja ga ne bih uzeo,previse ga naduvaju i hvale ali opeko sam se sa 4943 dal su ga prepakovali slabu energiju i klijavost je imao jednom recju nista.. kad sam zvao da dodju oni sve tamo vamo pa hocemo i na kraju nista,pa sto ja da bacam pare na Dkc kad mogu da uzmem pionir i da isto rodi lepo

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Već godinama sijem BC pajdaš. Sigurno postoje prinosnije sorte od pajdaša (kod mene 9-13 t/ha), ali s obzirom na to da sijem samo za svoje potrebe, dosta mi je važna kvaliteta zrna za ishranu svinja i peradi. Uglavnom sam zadovoljan i godinama ga nisam mijenjao. Kod mene nema ekstremnih suša i po tom pitanju ne znam kakav bi bio prinos u sušoj godini. Pokušao sam i druge BC sorte, ali pajdaš mi, ukupno gledajući najviše odgovara.
 
Људови, можда чудно питање: има ли за препоруку неки неки хибрид за бербу у клипу, да није неки екстрем што се тиче необјашњивих варирања у приносу, влаге, круњења и слично, али да има... пази сад... фину масу шапурине? Изгледа ми да ћу морати да ставим на једну башту од три фртаља ланца нешто да би оставио кући да имам шапурина за потпалу, јер сваке године све више имам проблема да нађем да купим "змајевку" или две. А шапурина баш треба...
 
Људови, можда чудно питање: има ли за препоруку неки неки хибрид за бербу у клипу, да није неки екстрем што се тиче необјашњивих варирања у приносу, влаге, круњења и слично, али да има... пази сад... фину масу шапурине? Изгледа ми да ћу морати да ставим на једну башту од три фртаља ланца нешто да би оставио кући да имам шапурина за потпалу, јер сваке године све више имам проблема да нађем да купим "змајевку" или две. А шапурина баш треба...
Probaj KWS Konsens.Ja sam ga imao dok sam brao kukuruz,odličan je.
 
Nazad
Vrh