Kukuruz 2022

objasnili su sta znaci Z sto nose tenkovi i oklopne jedinice..kriv je zapad zbog rata i upravo to je razlog tog slova

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Zasto onda na borbenim vozilima u drugim reonima stoji X ,jel X-men isto kriv?
Ako cemo patriotski trebalo bi da stoji 3.....
To je jednostavno borbena oznaka za raspoznavanje i nema nikakve veze sa slovima.
A ovo neme nikakve veze sa kukuruzima......
 
Poslednja izmena:
zapad ne zna sta znaci "3" zbog toga mora latinica,vidis da onaj americki mrtvak koji hoda glup ko k..... a moguce da je i X-men umesan ko zna sve to ludo

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ne odustaje Zemunac. Istina unutra je podgoreliji.
https://ibb.co/JWTmLY8]
IMG-20220727-193045.jpg
[/URL]
IMG-20220727-193017.jpg
[/URL]
IMG-20220727-193003.jpg
[/URL]
https://imgbb.com/]upload[/URL] pic[/url]
 
Ima kod nas , ogled Zemunca ali ni blizu kao ovaj tvoj. Onaj je odavno podgoreo,i sa kraja i iznutra.
 
@North ARMY I kod mene kolega ogled zp na uvratinama se cini kako ce biti roda,aaaa unutraaaa kukalaaaa mu majkaaa...sveee izgoreooo,izraso 3 metra u visinuu a poterao klip ko cigareta I ugasiooo
Zali Boze truddd I bacene paree....
 
Juce obisao neke kukuruze, vecinom imam ZP ove godine, podgoreo mestimicno, zavisi od njive do njive, imam AS 201 on je malo raniji ali mi je zao sto ga nisam vise posejao, jeste kraci klip ali je lakse podneo ovu vrucinu od ostalih.Od Zemunaca na jednoj njivi od 3hektara, 606,666 i 677 , najbolje izgleda 677,izgoreo je i on ali je kada pogledam njivu, tacno se poznaje gde je posejan, crn je kao zemlja, jos da ga nije grad omlatio, podneo bi bez problema ovu vrucinu.Veliki problem nam prve svinje tako da ne znam sta ce biti na kraju.
https://ibb.co/rwKrsd9]
[/URL][/URL]
IMG-20220727-175619.jpg
[/URL]
[/URL][/URL]
IMG-20220727-175603.jpg
[/URL]
[/URL][/URL]
IMG-20220727-180715.jpg
[/URL]
[/URL][/URL]
IMG-20220727-140347.jpg
[/URL][/url]
Slika sa klipovima, sa desna na levo, zp704, 677 i 666 Bice vise od polovine ovakvih ako prezive i ako padne kisa.
Njive su uglavnom dobro ciste, nema trave, na ovakvoj godini sve ima uticaj.Kod nas su kukuruzi zavrsili svoje sigurno80 % povrsine
 
Kazes da je 80% povrsine zavrsio, a postavis zemunca gde se vidi da je kisa pala u potocima. Kod nas suva prasina i izgoreli do gore.
 
Koliko čovek kuka, rekao bi da nema ništa. Nisi ti još osetio pravu sušu, tako je i prošle godine bila kuknjava.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Željko, jel imaš samo domaće hibride?

Zbog čega seješ zp704?
Prvi put sejem 704, onako bez veze, plasio sam se svinja i bio sam u prvu, sjebali ga nacisto.Godinama sejem Pionir 9911, prosle godine sam imao i BC hibride, ove godine sam svesno uzeo nase hibride, koliko pratim tudje njive, ovde u kraju, odgovara im zemljiste, ove godine imam i 427, imam As 201, 606,666,677 i 704 onako uz K... ali nije los.Neko kaze nije susa, nisam imo vremena da slikam kako izgleda susa, moji kukuruzi su bili u top stanju, njive su uglavnom zabacene od sunca, dok mi je kod kuce jedna izlozena izgorela kao licna.
 
Nazad
Vrh