Kukuruz 2022

Nisi ga dao zbog goveda, vec zbog toga sto je los, ali nece se ni goveda tu najesti.
I da je bolji opet bih ga dao,malo je parce u pitanju 70 ari,seno podbacilo,imao sam i ja stoku pa znam kako je kad nema hrane a najvaznije taj mi je covek pomogao vise nego pola familije. Neki put treba imati i malo ljudskosti ili si zaboravio kako je to?
 
U ovakvim godinama odnosno uslovima Pionir puca ko zrela dinja u odnosu na DKC. Mislim da sam postavio i prosle godine neke slike na sta je licio Pionir.
Nisam slikao pa da se vidi kako je skoro sav izgoreo DKC i to odavno a ima zrave klipove, svakako podrazumeva se, sitnije ali nema krezubih!
Uslovi u oplodnji su bili katastrofalni.
 
Evo ga dkc
0679bb145a9cf3881807c6c20d099079.jpg

I onaj tweetor od pre neki dan, i on je malo podgoreo a tek je počelo.
9822067c344bba5204f1bb2fcf1dbe89.jpg


Njive su možda 100 metara udaljene.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Pioniri još odolevaju vrućini...ali bez kiše nemaju velike šanse!
9e63dff327fd254ccbf8709da6cbeb99.jpg
3ea56f7c9512479a924360b3a55cb26d.jpg


Послато са SM-A127F помоћу Тапатока
 
Nema tu vise sta da ocekujes sta je napravio to je, sad samo mozes da cekas da se osusi i sprci od ove vrucine i u avgustu ce njive biti ciste
 
Bado nije svestan koliko dobar kukuruz ima čini mi se!
Kod mene je slično kad kod spajkija osim na uvratinama ih ima za kuvanje al ne znam što to da vam slikam.
 
Bado nije svestan koliko dobar kukuruz ima čini mi se!
Kod mene je slično kad kod spajkija osim na uvratinama ih ima za kuvanje al ne znam što to da vam slikam.
Bio sam do jednog kukuruza koji je blizu lukovnog semena ,kojeg smo posekli ali nisam slikao ,pošto nema šta .Po koji pabirak na 100 m2
 
Nazad
Vrh