Ovo je kao neka fora da se ne seju početne brazde levo i desno jer te brazde uvek budu lošije...Jesam davno , vise neradim besplatne reklame . Nebitno , ipak neznam sta je to izolacija i cemu sluzi ? Znam sta je kontrola . I zasto i to nije bio neki pionir ?




